Give Backpack

Zjednoťte svoj tím a pomôžte tým, ktorí mali menej štastia.

1 - 3 hodiny
Vnútri
Spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Give Backpack je CSR teambuildingová aktivita, pri ktorej v tímoch plníte rôzne pútavé výzvy. Za tie získate body, ktoré môžete premeniť na veci dennej spotreby potrebné na prežitie na ulici. Zábavné, pútavé a niekedy aj náročné úlohy nájdete v tabletoch, na ktorých hra prebieha. Spolu zadávate odpovede, robíte fotky a nahrávate videá vašich výkonov. Po úspešnom dokončení výziev získate predmety, ktorými naplníte batohy pre bezdomovcov. To koľko ich bude, záleží na vás. Medzi dané predmety patria potraviny a toaletné potreby, ktoré nepodliehajú skaze. Rozloženie a praktickosť batohu sú kľúčové; tímy musia spĺňať kritériá stanovené na začiatku programu. Naplnené batohy poputujú miestnemu útulku pre bezdomovcov.

Očakávané výsledky

S Give Backpack môžete spojiť svoj tím, aby ste pomohli ľuďom v núdzi. Tento program je o podnecovaní kreativity a tímovej práce. Keď zo seba dávate, zdvihne vám to náladu a zároveň vytvorí silné puto s členmi vášho tímu. Give Backpack nie je len o pomoci druhým; je to o vytváraní úžasných spomienok, ktoré zostanú vo vašom tíme aj po dokončení programu.

Takže, ste pripravení pozitívne ovplyvniť morálku vašej posádky?

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Batohy, ktoré v programe „Give Backpack“ v tímoch vytvoríte, darujete bezdomovcom prostredníctvom miestnej charity.

Súvisiaca referencia

Bolo pekné vidieť nadšenie tímu KFC! Obrovské ďakujeme, že ste si nás vybrali ako nominovanú charitatívnu organizáciu – batohy boli úžasným darom, bolo to naozaj užitočné. Radi by sme s vami opäť spolupracovali.

Jaz Smith
MACA

Požiadajte o ponuku