Dragon Squad

Tímy navrhnú a skonštruujú Čínskeho draka a predvedú dračí tanec.

2 - 4 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
10 - Neobmedzený

Popis

V Číne sú draci symbolom šťastia, ako aj nositeľom veľkej sily, múdrosti, plodnosti a dôstojnosti. Dračí tanec pinyin: wǔ long je vykonávaný tímom skrz kooperáciu a harmóniu, manipulujúc s dlhým farebným drakom a napodobňujúc vlnené pohyby tejto mýtickej riečnej duše.

V Dragon Squad tímy navrhnú a vyrobia vlastného Čínskeho draka. Potom, vybavený hudobnými nástrojmi, každý tím navrhne a vyskúša choreografiu ich vlastného dračieho tanca. Nakoniec spoločne s ich unikátnym drakom harmonicky spolupracujú tak, aby zatancovali dôstojný a koordinovaný dračí tanec. Tímy získavajú body za kreativitu, výkon a tímovú prácu

Očakávané výsledky

V Dragon Squad musia tímy použiť kreativitu, dômyselnosť a zručnosti manažmentu projektov tak, aby navrhli a postavili draka. Tímy úlohu posúdia a potom vytvoria špecializované skupiny, ktoré paralelne pracujú a neskôr spoja jednotlivé elementy.

Úspech konštrukčnej fázy vyžaduje medzifunkčnú kooperáciu a aktívnu komunikáciu, aby sa zaistilo, že sa všetky časti spoja podľa plánu. Choreografia hudby a tanca sa spolieha na kreatívne myslenie a kolaboráciu. Spojenie všetkého počas skúšky a finálneho vystúpenia vyžaduje výnimočné líderské schopnosti a tímovú prácu.

Požiadajte o ponuku