In the Picture

Dynamické odhalenie loga spoločnosti zloženého z individuálnych portrétov.

30 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
40 - Neobmedzený

Popis

Často sa hovorí, že najväčšou hodnotou každej organizácie sú jej ľudia; práve unikátny spôsob ich práce robí firmu tým, čím je, a určuje to, ako ju vníma okolitý svet. Vaši ľudia reprezentujú vašu značku všetkým, čo robia - rovnako ako vaše logo. Program In the Picture stavia práve na tejto myšlienke a uvádza ju do praxe spôsobom, ktorý jasne ukazuje dôležitosť každého člena tímu pre firmu ako celok. Pri príchode na konferencii budú všetci delegáti vyfotografovaní na rôznom farebnom pozadí. Počas konferencie spracujeme všetky zábery na počítači tak, aby sme vytvorili ohromujúce záverečnej číslo, v ktorom budú delegáti hrať hlavnú úlohu. Za zvuku dramatickej hudby sa im na veľkom plátne začnú zobrazovať ich vlastné portréty. Najprv premietneme rýchlu postupnosť jednotlivých tvárí, potom montáž štyroch ľudí, potom šestnástich, potom štyridsiatich šiestich ...

Očakávané výsledky

In the Picture je úžasné trojminútové vyvrcholenie konferencie, ktoré oslavuje to, v čom je vaša spoločnosť výnimočná a čím vaši ľudia prispievajú k jej úspechom. Pripomína jednotlivcom, že hrajú dôležitú úlohu vo vašej spoločnosti. Zdôrazňuje to, že každý jednotlivec vytvára kultúru spoločnosti a je živou reprezentáciou značky.

Related Testimonial

In the Picture bol zábavný spôsob reprezentácie nášho loga s našimi ľuďmi – našimi najlepšími veľvyslancami značky!

Accenture

Online - Prezenčne - Viac miest

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Požiadajte o ponuku