Blockbusters

Tímy vytvoria filmový trailer na zdôraznenie kľúčových posolstiev.

2 - 4 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

V Blockbusters dostane každý tím vytlačený návod s technickými aspektami vytvárania trailerov, niekoľko rekvizít a tablet. Tablet obsahuje digitálnu predlohu s pevnými elementmi; soundtrack, prázdne polia pre médiá (ktoré musia tímy natočiť alebo dodať), ako aj prázdne titulky, ktoré musia napísať. To zabezpečí profesionálny vzhľad a vysokú kvalitu finálneho videa.

Ich výzvou je vytvoriť relevantný trailer a zistia, že je potrebná prezieravosť, plánovanie a odborné prevedenie ako aj úžasná sebadôvera! Každý tím dostane inú tému, čo zabezpečí pestrosť finálnych výsledkov.

Očakávané výsledky

Blockbusters vyzýva účastníkov aby premenili firemné posolstvá do dynamických, pozornosť pútajúcich filmových trailerov, ktoré sa zameriavajú na to podstatné a zachytia esenciu zadanej otázky. Blockbusters odzrkadľuje skutočný svet točenia filmov s prísnymi termínmi, vysokými očakávaniami a tlakom produkcie.

Účastníci sa naučia, že jasnosť & sústredenie pomáhajú kreatívnemu procesu a zjednodušujú vykonávanie komplexných úloh. Rôzne úlohy ako technika, písanie, herectvo a režírovanie vyžadujú rozmanité zručnosti a osobnosti, a preto musia tímy primerane manažovať ich ľudské zdroje.

Fyzický odstup

physical distancing

Fyzický odstup

Túto aktivitu plne prispôsobíme tomu, aby ste si ju užili a zároveň dodržali pravidlá týkajúce sa fyzického odstupu. Program je upravený tak, aby nedošlo k výmene herného materiálu a doplnkov medzi účastníkmi. Naši facilitátori vás budú sprevádzať celým zážitkom a zabezpečia, aby si aktivitu každý aktivitu užil a zároveň dodržal hygienické opatrenia. Spojte sa s nami a vybraný program spoločne upravíme tak, aby sa hodil vašim očakávaniam a páčil vášmu tímu.

Related Testimonial

Nedokážeme si predstaviť vhodnejšiu aktivitu, ktorá by lepšie vystihovala tému našej výročnej konferencie.

Bank Yahav, Israel

Požiadajte o ponuku