Essence of Excellence

Voňavý teambuilding, ktorým pochopíte potreby svojho zákazníka.

1 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
4 - Neobmedzený

Popis

V Essence of Excellence sa tímy stanú alchymistami, experimentujúc s exotickými výťažkami aby vytvorili zmes, ktorá zachytí esenciu ich cieľového trhu. Tímy diskutujú a definujú náladu a charakteristiky ich cieľového trhu. Tímy sa naučia základné techniky parfumérie, zmiešajú základné, jemné a silné vône tak, aby vytvorili vôňu pripravenú na nosenie. Potom ich vôňu podporia silnou a presvedčivou marketingovou kampaňou, ktorú prezentujú pred celou skupinou.

Očakávané výsledky

V tejto voňavej teambuildingovej aktivite sa naučíte lepšie porozumieť emóciám a motivácii svojej cieľovej skupiny – svojim zákazníkom. Hlavnou úlohou v tejto teambuildingovej aktivite je najprv zákazníka detailne definovať, neskôr pripraviť stratégiu marketingu a predaja, ktorá bude odrážať jeho potreby a očakávania. Na záver namiešate a nazvete vôňu, ktorá sa mu bude najviac hodiť. Cieľom aktivity je stimulovať v ľuďoch kreativitu a pomôcť im obuť sa do topánok svojich zákazníkov a klientov.

Súvisiaca referencia

Už je to dlhá doba odkedy som myslel na tabakovú fajku môjho starého otca. Dôležitosť tohto sa stala zrejmou počas tejto unikátnej, podnetnej aktivity. Bolo to fascinujúce a je ešte stále uvažujem o tom, aké sú moje názory odlišné od ostatných vďaka kultúre a skúsenostiam. Priamo až po voľbu slov a používanie metafor.

Price Waterhouse Coopers Services Limited

Požiadajte o ponuku