Puppet Masters

Rozvíjajte empatiu vo vašich ľuďoch a podporte ich komunikačné a kreatívne schopnosti.

2 - 3.5 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
15 - Neobmedzený

Popis

V Puppet Masters tímy zozbierajú súpravy, rekvizity a potom preskúmajú a prediskutujú návod na konštrukciu. Rozdelia sa na menšie tímy aby dokončili rôzne časti bábky. Tou najväčšou výzvou je vcítiť sa do nej, zladiť svoje pohyby s ostatnými členmi a vdýchnuť postave život. Aby uspeli, každý tím sa musí stať ,,nervovým centrom", kontrolujúcim nespočetné množstvo pohybov aby ohromili ich kolegov s vystúpením. Okamžitá spätná väzba, zlepšovanie procesov a zjednotenie tímu sú v Puppet Masters kľúčové. Trúfnete si prejsť sa s postavou po móle?

Očakávané výsledky

Puppet Masters je inovatívna teambuildingová aktivita, ktorá od každého vyžaduje aby sa zapojil do stratégie a plánovania projektu, ako aj pri konštrukcii, tak aj pri manipulácii s bábkou. Aby bábka vykonala ľudské akcie je potrebná intenzívna tímová práca, jasná komunikácia, zlepšovanie procesov a pracovná excelencia. Ale nie je to celé len o serióznom zlepšovaní tímovej práce! Predstavte si komickosť situácie, kedy sa každý účastník pokúsi kontrolovať časť tela bábky v pokuse napodobniť ľudské činnosti ako chodenie, kývanie či posielanie bozku. Vo finále smiech pokračuje a tímy sa pokúsia s bábkou tancovať populárny tanec ako napríklad Gangnam Style.

Related Testimonial

Veci, ktoré sme sa naučili od Puppet Masters, sa stali dôležitou metaforou toho, uvedomiť si dôležitosť tímovej práce a priniesť do tímu prístup "Walk Your Talk".

British American Tobacco

Požiadajte o ponuku