Aktivity s futbalovou tématikou

Rovnako ako úspešný futbalový tím rozvíjajte vo svojej skupine víťazné schopnosti s týmto radom teambuildingových aktivít na tému futbal.

Séria futbalových šampionátov, ako je UEFA Majstrovstvá Európy vo Futbale žien, Copa América Femenina 2022, 2022 FIFA Majstrovstvá sveta a 2023 AFC Ázijský pohár, sú skvelou pripomienkou sily tímovej práce pri dosahovaní úspechu. Úspešné futbalové tímy majú šikovných hráčov, ktorí sú odborníkmi vo svojej úlohe a poznajú hodnotu usilovného tréningu prihrávok, driblovania, streľby a hlavičkovania, aby získali väčšie držanie lopty a väčšiu šancu na výhru. Jednotliví futbalisti však bez svojho tímu nie sú ničím. Úspešní hráči rešpektujú zručnosti a povinnosti svojich spoluhráčov. Trénujú spoločne, rozvíjajú koordinované stratégie, posilňujú komunikáciu a učia sa z neúspechov.


Gamifikované teambuildingové aktivity sú účinným spôsobom, ako rozvíjať tímové zručnosti v obchodných skupinách. Nemusíte byť futbalovým fanúšikom, aby ste si tieto all-inclusive programy užili. Soccer Nations, GPS prieskum kultúry, histórie a jedla vo svetových futbalových krajinách, je účinný spôsob, ako rozvíjať spoluprácu a dôveru a zlepšovať motiváciu. Fever Pitch využíva koordinovanú akciu a osvedčenú silu hudby na zlepšenie nálady a zvýšenie produktivity a koncentrácie. Goal!! je kreatívny a aktívny program prepájania tímu s niečím pre každého vďaka svojej rozmanitosti aktivít, ktorý umožňuje jednotlivcom vytvoriť pozitívny vzťah k svojim kolegom, pre lepšiu tímovú dynamiku a väčšie pracovné šťastie. Quickfire Soccer, konferenčný kvíz na tému riziko vs. odmena s futbalovou tematikou, výzvou pre spoločné rozhodovanie a efektívnu komunikáciu.

Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami