Herný deň v Brazílii s Bot Creations

Publikované 23. 9. 2018 autorom Alain Segers

Hra Bot Creations bola predvedená na treťom hernom dni, na hernom evente, organizovanom Conquistar - Catalyst Brazil, členom Integração Group. Na hernom dni v máji boli prezentované tri nové hry, z ktorých jedna bola úplne nová hra "Bot Creation".

Bot Creations at Game Day

Bot Creation je teambuildingová hra, v ktorej tímy navrhujú a zostavujú robota. Aby bol úspešný, robot musí mať špecifické atribúty a byť schopný splniť vo finále určité ciele proti robotom ostatných tímov.

Bot Creation učí v duchu dizajnového myslenia tímy navrhovať za určitým účelom. Aké kusy by sme mali použiť? A s obmedzenými zdrojmi sú tímy vyzývané k tomu, aby aplikovali na úlohu inovácie. Roboty musia byť otestované a upravené. Aby bol vyvinutý efektívne fungujúci robot, sú zlepšované zručnosti v oblasti kolaboratívnych procesov.

Game Day Brazil

Bot Creators možno navrhnúť tak, aby sa vyhovelo požadovanému výsledku. Od výziev v oblasti spolupráce, v ktorých musia všetky tímy spolupracovať, po konkurenčné výzvy. Zoberte si napríklad Sumo štýl. Tak ako agilnosť a flexibilita moderných Sumo bojovníkov je protikladom ich menej agilných väčších predchodcov, víťaz môže skončiť ako menší a menej agilný bot.

Bot Creations at Game Day

V herný deň bolo finále výzvy pre Bot Creators závod na okruhu plnom prekážok. To, čo bolo od veľkého motora vyžadované, nebola len rýchlosť. Agilnosť a ľahkosť pohybu preukázali, že sú dôležitou dizajnovou funkciou.

Účastníci herného dňa nazvali Bot Creations ako "teraz" produkt. Je to pútavá a zábavná teambuildingová aktivita, ktorá vyžaduje efektívnu komunikáciu, tímovú dynamiku a inovatívne myslenie - všetko z toho je pre moderné tímy veľmi relevantné.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie