tree planting in liverpool

Zdravotníci sadili stromy pre komunitu

Publikované 27. 9. 2011

Znevýhodnené oblasti v Liverpoole vo Veľkej Británii prednedávnom profitovali z našej CSR teambuildingovej aktivity Tree Mend Us. 130 účastníkov si vyhrnulo rukávy a začalo sadiť stromy na skrášlenie verejných priestranstiev.

Plánovanie eventu

Táto organizácia kontaktovala Catalyst UK na usporiadanie CSR teambuildingovej aktivity, ktorá by ovplyvnila okolie. Catalyst navrhol Tree Mend Us, kolaboratívnu aktivitu sadenia stromov. Veľká časť času bola využitá na vyjednávanie s miestnymi zástupcami, aby sme zabezpečili, že tie najpotrebnejšie oblasti budú z tejto aktivity profitovať.

Čo sa udialo?

Delegáti zo zdravotníctva na konferencii v Hiltone vytvorili 15 tímov s túžbou vyriešiť výzvu na zasadenie viac ako 130 stromov, na starostlivo preskúmaných miestach, a to všetko v rámci pozoruhodnej blízkosti hotela. Vyzbrojení lopatami, krhlami a drobnými sadenicami stromčekov, tímy započali misiu na "give back" komunite. Účastníci sa museli naučiť spolupracovať ako tím s efektívnou komunikáciou, rozdeliť vhodné úlohy a strategicky plánovať ich procesy, aby napokon dosiahli úspech.

Výsledky

Veľká poklona za energiu patrí tejto skupine, ktorá spoločne pracovala na výsadbe v rámci neuveriteľne krátkeho časového rámca. Mnohé z dobrovoľníckych organizácií, ktorým pomáhali, musia pracovať s obmedzenými rozpočtami, ale osobné odhodlanie ich členov malo úžasný vplyv na ich komunitu a životné prostredie. Školy, komunitné centrá, rezidentské združenia a projekty pre nakŕmenie bezdomovcov, boli všetci veľmi vďační za prácu, ktorú táto aktivita dosiahla.

Všetky prípadové štúdie