Bezodpadový teambuilding

Publikované 3. 4. 2017

Hongkongská pobočka vedúcej svetovej organizácie na ochranu prírody, World Wide Fund for Nature, WWF, sa zúčastnila fantastického hudobného programu BeatsWork s nízkou emisiou CO2 a kompletne znovu použiteľnými komponentmi na Music Farm v Hongkongu. S viac ako sto účastníkmi to bol skutočne teambuilding s veľkým hudobným rozsahom!

Čo sa udialo?

Skupina bola rozdelená do menších tímov s približne 40 účastníkmi a vedená cez sériu rytmických cvičení používajúc tlieskanie a pohyb. Nasledovali lekcie a cvičenia na skutočných nástrojoch ako veľkých bubnoch, tamburínach, zvonoch, šejkroch a rumba guliach. Tím spoznal rôzne vrstvy rytmu ako jeden tím a potom sa rozdelili do hudobných skupín aby, kde nacvičili a zdokonalili ich špecifický bít.

Keď sa naučili ich kúsok perfektne, skupiny sa znova spojili a náš tím hudobných moderátorov ich previedol tempom tichých prestávok, päťstopových prestávok, vokálnych prestávok a rumby!

Nakoniec sa celá spoločnosť preskupila a premenila na obrovskú rytmickú samba skupinu, kde bol bít hudby energizujúci, angažujúci a inšpirujúci.

Výsledky

Neboli to žiadne nemelodické zvuky, WWF vytvorilo súdržné explozívne fantastické hudobné dielo! Účastníci si uvedomili, že aj keď si myslíš, že nemáš rytmus, s praxou a podporou tímu to môžeš úspešne zmeniť. Sila spoločného hrania hudby a rytmický tlkot hudby vytvorili ducha jednoty počas tohto nezabudnuteľného zdieľaného zážitku.

Najlepšie na tom je, že nástroje sú kompletne znovu použiteľné, takže nevytvárajú odpad a nemusia byť recyklované.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie