BeatsWork

Premeňte váš tím na obrovskú bubenícku kapelu vďaka chytľavým rytmom samby.

1 - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
20 - Neobmedzený

Popis

Začínajúc v malých skupinkách s profesionálnym bubeníkom sa váš tím naučí základy rytmu v sambe. Po rôznych rytmických zahrievacích cvičeniach sa tímy presunú ku skutočným nástrojom, kedy sa každá skupina učí ako ich ovládať.

V Beatswork sa každý zapojí. Aj tí najmlčanlivejší účastníci budú poklepávať do rytmu s ich kolegami. Keď sa znásobí sebadôvera a schopnosti, tímy sa znovu zlúčia v príprave na ohromujúce finále epických rozmerov. Nadšenie a optimistická nálada pretrvávajú ešte dlho po ukončení aktivity.

Očakávané výsledky

Beatswork energizuje a posilňuje účastníkov prostredníctvom nespútanej sily kolektívneho rytmu. Demonštruje to dôležitosť spolupráce. Keď jednotlivci a tímy efektívne hrajú ich úlohy a pracujú v synergii s celou skupinou, vedie to k úspechu. Táto aktivita vyzdvihuje silu zameranú na spoločný cieľ.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Klienti, ktorí zbožňujú BeatsWork, ho využili aby motivovali ich ľudí a priniesli radosť druhým, hraním pre lokálny domov dôchodcov či v detskom oddelení nemocnice.

Related Testimonial

Mali ste vidieť ich tváre! S väčšinou z nich som pracoval v kancelárii a bol som ohromený tým ako vyliezli zo svojich ulít. Oni tomu všetci skutočne prepadli – bubnovanie, tancovanie – dokonca aj vokálne časti! Bolo to ako, 'Wow! Naozaj mu to ide!'.

TomTom

Požiadajte o ponuku