Office Products Depot naštartovala ich národnú konferenciu

Publikované 3. 5. 2015

120 zamestnancov Office Products Depot z celého Nového Zélandu malo prednedávnom ich národnú konferenciu v Trinity Wharf, Tauranga na severnom ostrove Nového Zélandu. Organizátori zvolili spoločnosť Team Up Events na organizáciu rýchleho ice-breakera Boom Time na skvelé naštartovanie eventu!

V Boom Time sa účastníci učia a vykonajú súdržný hudobný výkon za menej ako 20 minút. Pri príprave na nadchádzajúcu výzvu, vyzbrojení "BOOM WHACKERS", delegáti začali účasťou na zahrievajúcej aktivite vedenej facilitátorom Team Up Events.

Akonáhle boli delegáti oboznámení s cieľmi aktivity, pustili sa do komplexného tréningového procesu v štýle "Guitar Hero" s cieľom rozvíjať ich rytmus a časovacie zručnosti.

Potom, keď boli stlmené svetlá, delegáti zahrali kolaboratívnu verziu pozdvihujúcej melódie Black Eyed Peas "I got a feeling." Výsledky boli úžasné! To, čo sa začalo ako hudobný nesúlad, sa zmenilo na súdržnú, synchronizovanú produkciu hudby. Delegáti sa cítili ohromení a sviežejší, takže boli pripravení začať ich národnú konferenciu s pocitom jednoty pre to, čo spoločne dosiahli!

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie