Google Japan a Flat Out

Publikované 16. 1. 2015

V Tokiu sa účastníci Google Japan podieľali na teambuildingovej aktivite Flat Out F1, organizovanej partnerom Catalyst Global, Work Happiness Japan. Tímy pracovali na konštrukcii závodnej repliky pretekárskeho auta F1 počas 2 hodín.

Účastníci z Google boli rozdelení do 3 tímov, aby si navzájom konkurovali pri tvorbe repliky pretekárskeho auta F1 z kartónu, označili ho a potom pretekali proti ostatným tímom až do cieľovej čiary! Tímy vybavené s kartónovými súpravami, nástrojmi a inštrukciami spolupracovali na vývoji stratégie a kolaborovali pri budovaní pretekárskeho vozidla v životnej veľkosti . Následne ozdobili svoje vozidlá značkou v príprave na skvelý závod!

Tímy sa zaradili na štartovaciu čiaru a za vejúcich vlajok tlačili ich auto hore dole dráhou. Preteky boli vyhrané v poslednom momente za výskotu a povzbudzovania! Tímy si navzájom gratulovali, obdivovali ich autá a diskutovali stratégie, ktoré pomohli víťaznému tímu získať prvenstvo.

Flat Out Formula 1 bola skutočne prospešná pre angažovanosť zamestancov a tímovú prácu, a zároveň to bola zábavná a motivujúca aktivita.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie