Dubai Tourism skúma Dubaj s Go Team

Publikované 7. 5. 2015

The Dubai Tourism Go Team Study Mission bola vzdelávacia rely, kde sa tímy dozvedeli o histórii Dubaja. Delegáti absolvovali výlet historickým centrom Dubajom a vodnými cestami, zatiaľ čo splnili sériu úloh o tom, ako bol objavený Dubaj. Dozvedeli sa o tradičných arabských zvykoch, ktoré ich poučili o tom, ako miestni obyvatelia emirátov žili desaťročia predtým, ako narazili na ropu!

Ako to fungovalo?

Každý tím dostal Samsung Galaxy tablet s nainštalovanou aplikáciou Go Team a s neobmedzeným pripojením na internet. Pomocou aplikácie Go Team s GPS a série nápovedi a navigačných pokynov boli klienti vedení okolo 14 kontrolných bodov, ktoré sa začali v Centre pre kultúrne porozumenie Sheikh Mohammed, kde boli informovaní. Tu bolo prvou úlohou skúmať najstaršiu oblasť Dubaja v kultovej oblasti Bastakiya, ktorá bola postavená v roku 1890. Všetky tímy museli podstúpiť tradičnú arabskú kobercovú lekciu, o tom ako vyrobiť koberec od samého začiatku, predtým ako sa vydali do Dubajského múzea – pevnosti Al Fahidi, ktorá je najstaršou existujúcou budovou v Dubaji, a bola postavená v roku 1787.

Po ich lekcii z histórie sa dostali do Bur Dubai Souk na výzvu o lokálnom oblečení a fotografické výzvy miestnych blízkych mešít. Potom museli prejsť potokom na druhú stranu rieky na tradičnom abra; a nakoniec vyjednávanie o najlepších cenách pre Dubajské zlato a koreniny, zanechalo dary a suveníry, ktoré vydržia celý život! Tímy sa podieľali na špecifických aktivitách, ako sú fotografické výzvy, nákupné úlohy a kvízové otázky.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie