Metso-úsmev s Corporate Bodybuilding

Publikované 22. 5. 2015

Hľadali sme tímovú aktivitu, kde by ľudia dostali šancu navzájom sa spoznať, spoločne konať, a ktorá by u účastníkov vyvolala wow efekt. Seikkailu navrhol Corporate Bodybuilding.

"Taktiež sme chceli aby táto aktivita bola skutočne chytľavá, ale bez potenia. Keď Seikkalu navrhlo Corporate Bodybuilding spolu s niekoľko ostatnými aktivitami, okamžite sa stala mojim favoritom a ja som ešte stále veľmi rád, že sme si vybrali práve túto aktivitu. Seikkalu vyložili veľké úsilie na to, aby Metso logo vyzeralo perfektne, dokonca aj keď sa naše počty zmenili. Našli ten správny filmový spot, správne farby loga, zorganizovali nám tričká zodpovedajúce týmto farbám, zohľadnili svetlo a tiene.

Ako bola aktivita vykonaná bolo prekvapením dokonca aj pre mňa, čo bolo veľmi príjemné z organizačného hľadiska. A my všetci sme sa mali skvelo! Hudba, tanec a krátke zábavné akcie na pozdvihnutie ducha síce nie sú na videu, ale boli veľkou súčasťou toho, aká úspešná táto aktivita bola. My všetci ešte stále máme Metso-úsmev na našich tvárach. Extra pozitívom je, že teraz máme fantastické video na interné použitie. Veľké ĎAKUJEM za skvelú kooperáciu! Nebudem váhať vás ďalej odporúčať komukoľvek."

Všetky prípadové štúdie