Deloitte otvorilo ich konferenciu búrlivým potleskom

Publikované 12. 11. 2013

S päťdesiatimi dobrovoľníkmi zo spoločnosti Deloitte, postojom "dá sa to" a senzačným eventom, Deloitte otvorila konferenciu Senior Partners s búrlivým potleskom.

Pozadie

Podľa ich vlastných slov, Deloitte je “značka v rámci ktorej spolupracujú desiatky tisíc odborníkov z nezávislých firiem na celom svete, aby poskytovali vybraným klientom služby auditu, poradenstva, finančného poradenstva, manažmentu rizík a daňových služieb." Ako jedna z‘ Big 4’ profesionálnych servisných firiem, spoločnosť Deloitte zamestnáva niektoré z najvyhľadávanejších talentov na svete a naďalej rastie od úspechu k úspechu.

egi:live communication sa špecializuje na poskytovanie strategických eventov pre vedúcich predstaviteľov globálnych spoločností. S 20-ročnými skúsenosťami pomáhajú ambicióznym, nadnárodným spoločnostiam dosiahnuť výnimočný a trvalo udržateľný rast, a to vytvorením prostredia, v ktorom môžu zdieľať vedomosti a očakávania a napredovať vo firemnej stratégii.

Vyber Catalyst a Orchestrate!

egi:live, v spolupráci s Deloitte, oslovila spoločnosť Catalyst, hľadajúc live prezentáciu na otvorenie konferencie senior partnerov spoločnosti Deloitte. Tento event musel zohľadniť kľúčové hodnoty spoločnosti Deloitte a zdôrazniť ich postoj "dá sa to".

Unikátna a prispôsobená verzia Orchestrate! bola tým perfektným riešením.

Počas dňa

Večer pred začiatkom konferencie Senior Partners päťdesiat dobrovoľníkov z Deloitte prišlo do hotela na prekvapujúcu inštruktáž. Nevedeli čo očakávať, zhromaždili sa v bare, zatiaľ čo vo vedľajšej miestnosti na nich čakala skupina profesionálnych hudobníkov a päťdesiat orchestrálnych nástrojov.

Dvere sa otvorili a dirigent vysvetlil, že dobrovoľníci otvoria konferenciu Senior Partners nasledujúci deň s ich vlastným symfonickým vystúpením!

Použitím nášho osvedčeného Orchestrate! formátu, dobrovoľníci počas nasledujúcich dvoch hodín tvrdo pracovali, aby dosiahli konečný výsledok. Počas ich premeny zo začiatočníkov na reálny živý symfonický orchester, zachytávala spoločnosť egi: live emócie dobrovoľníkov na film a nahrali aj krátke rozhovory.

Nasledujúce ráno, po poslednej skúške a skúške šiat, bola postavená scéna. Akonáhle sa delegáti Senior Partners usadili, úvodné video načrtlo výzvu, ktorú sme stanovili. Orchester bol potom uvítaný na pódiu a ticho padlo, keď dirigent zavelil. Pred 700 ľuďmi - ich šéfmi! - dobrovoľníci podali bezproblémový výkon a dokončili ho za búrlivého potlesku.

Návratnosť investície

  • Orchestrate! úspešne demonštroval dosiahnutia, úspechy, a “dá sa to” postoj ľudí v Deloitte.
  • Bol to veľký úspech a pomohlo to vytvoriť program, ktorý bol angažujúci a svieži.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie