Samsung skúma tímovú dynamiku s Red Alert

Publikované 6. 5. 2019

V rozhovore s: Ciler ay, Manažérka ľudských zdrojov, Samsung, Turecko

Kto sa zúčastnil dnešnej Red Alert teambuildingovej aktivity?

Noví študenti, starí študenti a ľudia, ktorí si v súčasnosti robia PHD.

Prečo ste si vybrali Red Alert?

Samsung pôsobí v sektore technológií. Red Alert je technologická team-buildingová hra s konceptom na mieru, ktorý naši účastníci nikdy predtým nezažili

Máte nejakú obľúbenú vlastnosť tejto hry alebo konkrétnu hru v rámci Red Alert?

Objavovanie, skúmanie a všeobecne celkové vzrušenie z hry je tým, čo sa mi páči. Núti vás premýšľať a zlepšuje vaše schopnosti riešiť problémy. Pomáha skúmať tímovú dynamiku. Páčila sa mi tá hra, v ktorej nachádzate krajiny.

Účastník 2

Obvykle sa v tímových hrách sústredíme na víťaza, no v tejto hre nikto nevie, kto je víťaz. V krabiciach máme rôzne puzzle. V našej krabici boli iné hry ako v krabiciach ostatných tímov. To znamená, že nemôžete porovnávať to, čo robíte, s ostatnými tímami a medzi tímami tak neprebieha súťaž, ale vedie to k celkovému úspechu celej skupiny. Veľmi dobre to teda učí spoluprácu a integráciu. Veľa sa mi to páčilo!

Účastník 3

Páčilo sa mi to, pretože sme robili rôzne aktivity. Narozdiel od logiky únikovej miestnosti, všetko je v krabici a dôsledky vašich akcií vedú k rôznym bodom v hre.

Účastník 4

Všetky aktivity boli pre mňa skvelé. Uvedomil som si, že som bol nadšený z nasledujúcej hádanky, zatiaľ čo som sa snažil vyriešiť tú súčasnú! Premýšľal som ... Čo bude ďalej? Čo bude ďalej? Boli tam rôzne aktivity, v ktorých využili zručnosti rôzni ľudia v tíme.

Čo si z Red Alert odnesiete?

Je to skvelá hra, ktorá šíri správu, že: "Vždy musíme byť v kontakte s tým, čo sa deje mimo naše vlastné mikro úlohy a tím, mali by sme komunikovať s našimi konkurentmi a skutočne vidieť väčší obraz."

Čo považujete za najdôležitejšiu vec, ktorú ste sa vďaka Red Alert naučili?

Účastník 3

Najdôležitejšou vecou, ktorú som sa v tejto hre naučil, je dynamika tímu a individuálna sila ostatných. Bol som svedkom toho, že každý jednotlivec má iné zručnosti. V každej z rôznych hier boli rôzni ľudia schopní vidieť riešenie. Pre mňa to bola najlepšia časť tejto hry: "Tímová práca"

Účastník 2

Chcem poďakovať tímu rozvoja - tak skvele som sa bavil!

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie