Royal Bank of Scotland spoločne meditovala

Publikované 17. 5. 2018

Royal Bank of Scotland hľadala program pre ich konferenciu, ktorý by sa zameral na zníženie a manažment stresu. Niečo, čo by vytvorilo pozitívnu náladu, sústredilo myseľ a prinieslo inšpiráciu. Chceli tiež, aby bol vybraný teambuildingový program zdieľaným zážitkom, ktorý zjednotí skupinu. Meditainment, 30 minútový meditačný program, preskúmaný a navrhnutý Catalyst Global v spolupráci s lídrom priemyslu, Wellmind Media bol ideálnou voľbou.

V medzinárodnom konferenčnom centre v Birrminghame vošli riaditelia bánk z Royal Bank of Scotland do stmavenej miestnosti, kde boli prehrávané príklady meditačných ciest na veľkej obrazovke. Po tom, ako sa každý posadil, bolo video pozastavené a moderátor z Orangeworks, Ollie, vyšiel na pódium, kde previedol skupinu cez sériu jemných, zábavných strečingových cvičení. Delegáti potom zobrali do rúk ich svietiace paličky na hlasovanie. Na obrazovke im bolo ukázaných 16 meditačných destinácii, z ktorých si mohli vybrať iba jednu. Jednomyseľne si vybrali Mountain Refuge program, navrhnutý pre sebamotiváciu.

Počas meditácie boli vyzvaní, aby zavreli oči, pohodlne sa usadili a relaxovali. Relaxačná meditatívna hudba naplnila miestnosť. Počas tichých momentov tejto hudby bola miestnosť úplne bez zvukov. Na konci aktivity Meditainment, sa ľudia otvorene rozprávali o tomto zdieľanom zážitku, a to s relaxovanou a mysľou. Delegáti boli osviežení a pripravení plne sa zúčastniť na nadchádzajúcej agende konferencie.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie