Meditainment LIVE!

Interaktívny audiovizuálny zážitok na uvoľnenie a sústredenie mysle.

30 - 40 minút
Vnútri
Spolupráca
3 - 100

Popis

Meditainment je audiovizuálny zážitok, ktorý využíva multi-zmyslové meditačné techniky. Skupina si spoločne zvolí druh meditácie, do ktorej sa chcú ponoriť a potom už nič nestojí v ceste k pokoju, pohode a harmónii. Stačí zatvoriť oči a nechať sa sprevádzať príjemným hlasom, hudbou a zvukovými efektmi, ktoré vás zavedú na magické miesta. Účastníci často hovoria o programe Meditainment ako o balzame na nervy rozhádzané z nášho divokého životného štýlu. Na záver vás pomaly privedieme naspäť k plnému vedomiu a pozornosti. Takto budete sústredení a pripravení na ďalšie aktivity.

Ako to funguje?
Po úvodnom privítaní vám predstavíme 16 destinácií na ktoré sa môžete prostredníctvom riadenej meditácie vybrať. Patria medzi ne úžasné miesta, ako sú tajná záhrada, stratené mesto, hlboký oceán, horské útočisko, púštna oáza a modrá lagúna. Pomocou online hlasovania si vyberiete dané miesto a vydáte sa naň. Potom už stačí zavrieť oči a vydať sa na cestu, z ktorej sa vám nebude chcieť vrátiť :-)

Očakávané výsledky

Meditainment je ten veľmi efektívny spôsob ako zvýšiť angažovanosť a sústredenie účastníkov konferencie. Multi-zmyslové meditačné techniky v Meditainment boli špeciálne vyvinuté na základe dôkladného výskumu tak, aby očistili myseľ a obnovili sústredenie. Výsledkom je zvýšenie pozornosti a vnímavosti účastníkov vášho podujatia.

Knižnica Meditainment

Ak sa vám program zapáči, môžete ho zaradiť do vášho firemného wellbeing programu. Poskytnite vašim kolegom stály online prístup do knižnice Meditainment pomôžte im udržať si pohodu, dobré sústredenie a optimálnu výkonnosť na vašom pracovisku.

Doživotný prístup k online knižnici 34 meditácií so sprievodcom môžete vašim kolegom poskytnúť prostredníctvom webového portálu, alebo priamo z vášho firemného intranetu. Zistite viac od výrobcov meditainmentu. Pre viac info nás kontaktujte, alebo si pozrite partnerskú stránku Wellmind HealthSúvisiaca referencia

Relaxačná, meditatívna skúsenosť. Umožnilo všetkým nanovo sa zamerať a vyťažiť čo najviac z našej konferencie. Omnoho efektívnejšie ako sme spočiatku očakávali.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Požiadajte o ponuku