HP tím predaja sa energizoval a spojil

Publikované 4. 7. 2017

Ako súčasť ich HP Sales Kickoff konferencie v Pekingu sa technologický gigant HP zúčastnil unikátneho konferenčného energizéru, známeho ako Harmonica Harmony. Táto hudobná teambuildingová aktivita poskytla energizujúci zážitok, ktorý bol potrebný na transformáciu veľkého tímu 150 delegátov skrz hru na harmonike. Hudba má unikátnu silu transformovať jednotlivcov a tímy.

Myšlienka, že hudba je talentom od prírody, bola spochybnená. Účastníci sa zamerali na prácu ako tím a jeden od druhého sa naučili hrať skvelú hudbu. Začali sme s jednoduchými dýchacími cvičeniami, aby sme zaistili, že účastníci budú môcť pracovať s harmonikou ľahko a nezadýchajú sa.

Delegáti potom pokračovali základmi hry na harmoniku a vďaka spoľahnutiu sa na podporu druhých zvládli aj náročnejšie úlohy. Na konci krátkeho nacvičovania všetko vyvrcholilo ohromnou skupinovou harmonikovou jamming session, čo vytvorilo živelnú energiu, nové postrehy a skvelú tímovú prácu.

Varujeme vás: táto aktivita doslova odfúkne vnímané limity, ktoré môžu byť prekonané vďaka dobrej tímovej práci, komunikácii a viere, že všetko je možné.

“Už som organizoval množstvo teambuildingových aktivít. “Harmonica Harmony” je skutočne unikátny zážitok. Je to skvelý konferenčný prelamovač ľadov a perfektná aktivita na zenergizovanie veľkej skupiny ľudí. Väčšina účastníkov nikdy predtým na harmonike nehrala, a predsa dokázali na konci tejto aktivity hrať ako “harmonikový orchester”. Ukazuje to, že so skvelou tímovou prácou možno dosiahnuť veľký úspech.” Organizátor pro HP, Paul Sim, Design & Marketing Pte Ltd. HP

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie