Highveld Stereo rozpútalo World Cup horúčku

Publikované 11. 9. 2010

Dream Team Catalyst v Južnej Afrike predstavil sériu eventov, ktoré vyvrcholili v ich doposiaľ najväčšom Big Picture . Objednané zábavným parkom Gold Reef City a hlavnou rozhlasovou stanicou v Johannesburgu Highveld Stereo, táto aktivita mala za cieľ nadchnúť miestnych obyvateľov a skutočne vytvoriť niečo, čo ich nadchne pre blížiaci sa svetový turnaj, ktorý prvýkrát prichádza do Afriky. Taktiež chceli vytvoriť jedinečné, vrelé privítanie pre stovky tisíc fanúšikov z celého sveta.

Jeden obraz z 588 panelov

Exkluzínvy partner teambuildingových produktov Catalyst, Dream Team Catalyst, sa rozhodol zorganizovať sériu eventov, ktoré vyvrcholili svetovo najpopulárnejšou a skutočne efektívnou teambuildingovou aktivitou, The Big Picture. Špeciálne navrhnutý Big Picture, ktorý obsahoval 588 panelov, ktoré boli pomaľované 3000 členmi verejnosti na 4 miestach v okolí Johannesburgu.

Odhalenie

Hotové umelecké dielo o rozmeroch 5m x 20m bolo odhalené v deň po slávnostnom otvorení a hrdlo stálo pri vchode do zábavného parku počas trvania turnaja. Obrázok v super veľkom rozlíšení hotového Big Picture bol vytlačený aj na veľkoplošné billboardy, ktoré zdobili panorámu Joburgu počas turnaja.

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie