In the Picture - Online

Preskúmajte to, čo je vo vašom tíme unikátne

30 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
40 - Neobmedzený

Popis

In The Picture - Online je program vytvorený pre rozptýlené tímy, ktoré chcú diskutovať a skúmať svoju spoločnú identitu. Vašou úlohou bude vytvárať selfie fotky, z ktorých vám do 24 hodín pripravíme pútavé video. No nejde o len tak hocijaké fotky. Musíte si to poriadne premyslieť - aká bude scéna, čo budete robiť, ako sa tváriť, aké rekvizity použijete - a to všetko v súlade s vašimi firemnými hodnotami. Iste je vám jasné, že tu nejde len o fotky samotné, ale rovnako o vyjednávanie a schopnosť spoločného vytvárania. Detaily vám povieme osobne :-)

Ak budete s fotkami hotoví, nahráte ich na web prostredníctvom nášho online nástroja. Potom už stačí počkať 24 hodín a (ak ste si dali záležať, tak) výsledok bude stáť za to.

Očakávané výsledky

In The Picture - Online je zábavná teambonding aktivita s príležitosťou veľa sa naučiť. Kritériá za akých fotíte selfie je nutné prispôsobiť tak, aby odrážali hodnoty a kultúru vašej firmy, alebo tímu. Alebo ich môžete využiť ako icebreaker - aby ste sa spoznali inou formou, ako ste bežne zvyknutí. Fotka dokáže človeka vtiahnuť priamo do príbehu života a je vynikajúcim štartérom intenzívnej diskusie, ktorá môže byť o identite, o firemnej kultúre, o rozvoji aj o zvládaní náročných situácií. Konečný (vizuálne pôsobivý) výsledok posilní dôležitosť spoločnej identity vrámci vášho tímu a podčiarkne, že každý z vás je jedinečným prvkom unikátneho celku. Okrem vašej kreativity si zamakáte aj na efektívnej komunikácii a schopnosti pripraviť a následne zdieľať spoločnú víziu.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku