In the Picture - Online

Preskúmajte to, čo je vo vašom tíme unikátne

30 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
40 - Neobmedzený

Popis

In The Picture - Online je program vytvorený pre rozptýlené tímy, ktoré chcú diskutovať a skúmať svoju spoločnú identitu. Vašou úlohou bude vytvárať selfie fotky, z ktorých vám do 24 hodín pripravíme pútavé video. No nejde o len tak hocijaké fotky. Musíte si to poriadne premyslieť - aká bude scéna, čo budete robiť, ako sa tváriť, aké rekvizity použijete - a to všetko v súlade s vašimi firemnými hodnotami. Iste je vám jasné, že tu nejde len o fotky samotné, ale rovnako o vyjednávanie a schopnosť spoločného vytvárania. Detaily vám povieme osobne :-)

Ak budete s fotkami hotoví, nahráte ich na web prostredníctvom nášho online nástroja. Potom už stačí počkať 24 hodín a (ak ste si dali záležať, tak) výsledok bude stáť za to.

Očakávané výsledky

In The Picture - Online je zábavná teambonding aktivita s príležitosťou veľa sa naučiť. Kritériá za akých fotíte selfie je nutné prispôsobiť tak, aby odrážali hodnoty a kultúru vašej firmy, alebo tímu. Alebo ich môžete využiť ako icebreaker - aby ste sa spoznali inou formou, ako ste bežne zvyknutí. Fotka dokáže človeka vtiahnuť priamo do príbehu života a je vynikajúcim štartérom intenzívnej diskusie, ktorá môže byť o identite, o firemnej kultúre, o rozvoji aj o zvládaní náročných situácií. Konečný (vizuálne pôsobivý) výsledok posilní dôležitosť spoločnej identity vrámci vášho tímu a podčiarkne, že každý z vás je jedinečným prvkom unikátneho celku. Okrem vašej kreativity si zamakáte aj na efektívnej komunikácii a schopnosti pripraviť a následne zdieľať spoločnú víziu.

Požiadajte o ponuku