Quickfire Zimná Olympiáda - Online

Zábavné tímové výzvy s tematikou zimných olympijských hier.

20 minút - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Teams download the Quickfire app, then, working in breakout groups, teams nominate a coach. They aim to invest strategically and complete many challenges within a given time frame. Teams work through six rounds of Winter Olympics themed creative, multiple-choice, video and photo challenges, each offering a different level of difficulty and reward. Teams' The athletes' select the challenges they think they can complete successfully, being mindful that each has a cost and reward. But no challenge is too demanding for the top athletes. As time elapses, the pace and risk-taking build, creating an inclusive atmosphere full of fun, laughter, and urgency. The winning team is crowned the victor on the podium with Winter Olympic medals.

Očakávané výsledky

Teambuilding prebieha v našej aplikácii Quickfire, kde budete pracovať v menších tímoch. Vašou prvou úlohou bude sformovať tím a nominovať svojho trénera. Cieľ je jasný - myslieť strategicky a investovať čas a energiu tak, aby ste úspešne dokončili čo najviac výziev. Čaká na vás šesť napínavých kôl zimnej olympiády, kde napätie aj radosť z výkonu budete môcť krájať. Na výber budete mať z množstva úloh, video aj fotografických výziev, z ktorých každá ponúka inú úroveň obtiažnosti aj odmeny. Žiadna výzva však nie je neprekonateľná, ak dáte hlavy dokopy a spojíte všetky unikátne zručnosti vášho tímu. Ako plynie čas, napätie sa zvyšuje a spolu s ním hustne atmosféra smiechu a radosti. Víťazný tím sa ocitne na stupni víťazov a získa si česť a uznanie ostatných. Veď nie je dôležité vyhrať, ale zabaviť sa.

Jasná komunikácia medzi trénerom a spoluhráčmi je absolútne nevyhnutná na to, aby ste dokončili čo najviac výziev v obmedzenom čase. Na konci hry si odnesiete niekoľko trofejí v podobe lepšieho spoznania svojich kolegov, cenných momentov spoločnej radosti. A to bez ohľadu na to, či vyhráte, alebo nie.

Aplikáciu Quickfire a obsah aktivít je možné plne prispôsobiť tak, aby odrážali vašu značku a firemné hodnoty.

Požiadajte o ponuku