Vianočné party

Objavte výhody tímovej aktivity na vašej firemnej vianočnej party. Zabavte sa, lepšie sa spoznajte a podporte humor aj pozitívne pracovné vzťahy vo vašej firme.

Koncoročné večierky sú dobrou príležitosťou na prejavenie vďaky a uznania vašim kolegom. Ľudia potrebujú cítiť, že na nich záleží a že sú dôležitou súčasťou vašej firmy.

Využite vianočnú party na to, aby ste vašich kolegov dostali k sebe bližšie, nie ďalej. Naše programy odporúčame realizovať pred podávaním vianočného punču ;-)

Zdieľané spomienky

Na koncoročný večierok sa výborne hodí aktivita, ktorá je postavená na vytváraní niečoho spoločného. Dobre to podčiarkne dôležitosť každého človeka vo vašej firme a zároveň demonštruje silu celého tímu. Na záver programu vás čaká veľká oslava spoločného úspechu. Od klientov často počúvame, že z vianočných party si ich zamestnanci nepamätajú jedlo, alebo nápoje, ale to, čo spolu dokázali. Dáme vám niekoľko tipov z každého rožka.

Ak chcete skúsiť niečo konštrukčné, tak silu teamworku zažijete v programe Flat Out Sleigh Ride, kde postavíte vianočné sane. Na spoločné vytváranie holywoodskeho filmu (a zhmotnenie vašich firemných hodnôt) kliknite na Blockbusters a ak chcete mať z vašej vianočnej party trvalé spomienky, pozrite si Big Picture. Je to program, ktorý je zameraný na spoločný výsledok, komunikáciu a vnímanie širších súvislostí. A dobre sa pritom zabavíte. Ak chcete prežiť, čo znamená robiť veci unisono, vyberte si jeden z našich najviac hodnotených programov Crescendo, a ak je vás viac ako 80, mrknite na Orchestrate. Zahrať s kolegami úryvok z Carmina Burana je vec, na ktorú sa nezabúda. Prispejte na charitu podľa svojho výberu cez program Impact a zamerajte sa na udržateľné rozvojové ciele OSN. Prípadne preskúmajte akúkoľvek inú CSR aktivitu. Možností je mnoho.

Osvieženie!

Vianočné večierky dobre poslúžia aj ako osvieženie po namáhavom roku. Vari to tento rok všetci nepotrebujeme?! Naše programy sú skvelým zdrojom zábavy a poskytnú vám parádnu spoločnú spomienku. Quickfire je skvelá voľba! Pôvodne navrhnutá ako energizer pre konferencie, ale odvtedy sme ju pretvorili na stovky iných príležitostí. Quickfire je náš častý best seller a teraz ho môžete zažiť aj v unikátnej vianočnej verzii!

Naša Go Team platforma ponúka škálu možností s vianočnou tematikou, ktoré sú hitom koncoročných večierkov. Vyskúšajte GPS treasure hunt, ktorý dostane každého do vianočnej nálady! Ak chcete prepojiť kolegov na diaľku, odporúčame Escape the Blizzard alebo Race Around the World Festive.

Spoznajte sa a prepojte sa. Nebojte sa!

Zamestnanecké večierky sú časom pre zamestnancov, aby sa stretli v neformálnom prostredí. Často od klientov počúvame, že pre niektorých zamestnancov je náročné zapojiť sa do rozhovorov a programu. Preto sme navrhli niekoľko vianočných icebreakerov, ktoré uľahčia cestu introvertov k extrovertom. Tieto programy vás uvoľnia, pretože sú srandovné, ale zároveň inkluzívne. Každý si v nich nájde to svoje. Ešte pred začiatkom vašej party si zahrajte so svojim tímom World Outside Your Window, kde každý zachytí kúsok svojho života a potom sa spojte na vianočnom večierku, kde z kúskov vašich životov vytvoríme jeden veľký príbeh! Countdown to Christmas, veľmi obľúbený Knowing Me Knowing you alebo Human Bingo Festive vás nenechajú chladnými. Zistíte o vašich kolegoch také veci, ktoré ste ani netušili. Obsah týchto programov prispôsobíme vám a vašej firme.
Máte radi eventové fotobúdky, ale chcete skúsiť niečo úplne nové? Kliknite na Swipe Face – House Party!, dostane vás na kolená. Od smiechu, samozrejme.

Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies