Vianočné večierky

Teambuildingové aktivity v období Vianoc sú pozitívny a produktívny spôsob oslavy týchto sviatkov.

Vianoce často vyvolávajú celý rad obáv pre HR profesionálov. S otázkami okolo rôznorodosti, zapojenia, dovoleniek a vianočných bonusov na stole, zamestnávatelia naozaj musia plánovať vopred pre sviatočnú sezónu. Firemné večierky môžu znamenať pre HR profesionálov veľké problémy, kedy mnohým musia pripomínať vhodné správanie a musia sa zaoberať tými, čo ráno neprídu do práce. Je celá tá výsledná neproduktivita naozaj nutná? Alternatívny akčný plán je zohľadniť niečo oveľa zmysluplnejšie a vyhnúť sa tak HR problémom, ktoré alkoholom naplnené vianočné večierky prinášajú.

So zvýšenou mierou práce z domu a vzdialených tímov, Vianoce sú často jediný čas v roku, kde sa všetci naozaj stretnú tvárou v tvár, čo je ideálna príležitosť na posilnenie kľúčových hodnôt či zrýchlenie networkingu prostredníctvom správne situovaných teambuildingových hier. Ak hľadáte vianočné teambuildingové nápady na prelomenie ľadov, stimuláciu konverzácie a rýchle naštartovanie osláv, je tu mnoho možností. Veľa firiem si zvolí vyjsť na čerstvý vzduch so sviatočne tematickou GPS honbou za pokladom, pretvorenie klasického filmu či chce okoreniť ich vianočnú párty s Quickfire alebo Push It!.

Vďaka skutočnému vianočnému duchu dávania je tu aj zvyšujúci sa trend pre CSR a tímové aktivity spojené s charitou, kde kolegovia majú priamy dopad na ich lokálnu komunitu a podporujú ostatné menej zvýhodnené skupiny. Tak toto je zapamätateľné vianočné stretnutie!


Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies