Večerné programy

Urobte váš večerný event nezabudnuteľným s teambuildingom, ktorý všetkých uvoľní a podporí networking.

Existuje množstvo večerných teambuildingových eventov a hier po večeri. Toto sú naše top tipy ako vytvoriť niečo inšpiratívne a zábavné:

  • Poznajte vaše publikum: Ak plánujete event, pokúste sa získať jasný obraz o type hostí, ktorých očakávate. Zariaďte kultúrny, etnický a demografický mix, tak aby hry boli navrhnuté ako zahrňujúce.
  • Zohľadni čísla: To, čo funguje dobre pre útulný tím 8 ľudí nemusí mať rovnaký efekt vo veľkej miestnosti s viac ako 100 účastníkmi.
  • Téma: Má míting predchádzajúci večeri konkrétnu tému? Môžete zohľadniť spoluprácu s dodávateľmi aktivity na zahrnutie hlavných posolstiev.
  • Načasovanie: Uskutočnia sa hry pred alebo po večeri? Je vhodné hrať komplexnejšie hry pred večerou? Povečerná angažovanosť dramaticky klesá, takže vyberte hru, ktorá je krátka, jednoduchá a zábavná.
  • Miesto konania: Vybrané miesto môže diktovať aké aktivity sú vôbec možné. Vyžaduje vaša zvolená aktivita priestor pre delegátov na pohyb a vzájomné interakcie? Aké usporiadanie stolov je preferované? Je potrebné pódium pre moderátorov? Ak dodávatelia potrebujú zariadenia na priebeh aktivity, existujú nejaké problémy s prístupom?
  • Audiovizuálne aspekty: Každé večerné scenário, malé či veľké, je nevyhnutne hlučné a moderátor alebo prednášajúci bude potrebovať mikrofón. Vnútropodnikové systémy často nie sú vhodné na tento účel, takže je dôležité skontrolovať nastavenie vopred.
  • Konzultácia: Vytvorte jasný zoznam o tom, čo chcete dosiahnuť s rozpočtom, ktorý máte k dispozícii.


Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies