CSI La Hacienda - Online

Mysteriózna 3D detektívka

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Hlavným hrdinom v tejto hre je (okrem vás) aj Enrique Gonzalez. Vašou úlohou bude vyriešiť prípad Enriqueho smrti, ktorá sa odohrala za záhadných okolností v jeho Haciende. Pomocou 3D webovej aplikácie preskúmate jeho Haciendu a budete hľadať stopy, ktoré by vás mohli doviesť k vyriešeniu záhady. Na ceste vás budú čakať záhady a hádanky. Za každú vyriešenú záhadu získate cenné informácie a pri prechádzaní každou miestnosťou 3D haciendy môžete nájsť aj cenné predmety. Ak chcete uspieť musíte do hry zapojiť dve veci: 1. deduktívne uvažovanie a 2.konsenzus v tíme. Iba tak dokážete eliminovať množstvo nepodstatných dôkazov a nevinných podozrivých.

Očakávané výsledky

V programe CSI La Hacienda si zlepšíte svoje pozorovacie schopnosti. Pomocou efektívnej komunikácie odovzdáte svoje zistenia zvyšku tímu a vaše kritické myslenie a reflexia sa postarajú o to, aby ste mohli analyzovať a správne interpretovať fakty. Dosiahnutie zhody nebude jednoduché, pretože množstvo protichodných názorov vás môže zmiasť. No ak necháte dostatok priestoru pre vzájomné načúvanie, tak je veľmi pravdepodobné, že sa k zhode dopracujete. Pod tlakom času sa každý z nás správa trochu inak, no ak sa udržíte na uzde, tak si touto aktivitou posilníte dôveru a jednotu vo vašom tíme.

Súvisiaca referencia

Naše skúsenosti s tímovou aktivitou (La Hacienda) boli úplne úžasné! Nikto nič také neočakával a po udalosti som dostal bezkonkurenčné množstvo poďakovaní za organizáciu tohto podujatia.

Pia Julin
Boehringer Ingelheim

Vzdialená tímová aktivita

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku