Creative Juices

Dynamická hra zo sveta džúsov

1 - 2 hodiny
Vnútri
Spolupráca
24 - Neobmedzený

Popis

V Creative Juices tímy reprezentujú divízie globálnej smoothie spoločnosti, ktorá čelí logistickým otázkam, zatiaľ čo zriaďuje medzinárodné doručovanie a dopredu plánuje s prísnymi termínmi. Každý tím dostane recept na smoothie, no potrebné ingrediencie musia získať od druhých tímov. Prostredníctvom kolaborácie medzi tímami vytvoria obchodné dohody, ktoré prerozdelia zdroje tak, aby mohol každý tím vytvoriť ich smoothie. Po tom, ako tímy zmiešali a ochutnali ich smoothie, vytvoria marketingovú kampaň a stratégiu na predaj ich produktu. Tímy prezentujú ich marketingovú kampaň celej skupine.

Očakávané výsledky

Creative Juices je zábavný, rýchly a divoký biznisový zážitok, ktorý vyžaduje networking a efektívnu komunikáciu. Tímy spolupracujú na spoločnom cieli a manažujú projekt tak, aby každá divízia mala správne ingrediencie na konci aktivity, a ich smoothie bolo také ako ich predstavujú na trhu.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Tímy musia vyriešiť komplexné distribučné otázky a ukázať ako môžu spoločne znížiť ich emisie uhlíka.

Related Testimonial

Ako organizácia sme práve vo fáze hľadanie ďalších krokov pre napredovanie biznisu a dôležitou súčasťou toho je prijať iné myslenie a tým aj zmenu kultúry. Spôsob, ktorým sme sa to rozhodli urobiť bol okolo súboru hodnôt, ktoré chceme implementovať v organizácii. To boli naše ciele. Boli naozaj naplnené eventmi, ktoré sme počas posledných dní absolvovali. Bolo tu veľa energie, aktivít a všetko bolo koncipované okolo našich hodnôt. Bol to neuveriteľne úspešný event.

Anthony Sutcliffe, Managing Director in Asia
Home Retail Group

Požiadajte o ponuku