Global Innovation Game - Online

Vytvárajte spolu nové nápady v kreatívnej atmosfére.

1 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
6 - Neobmedzený

Popis

Poznáte reality show Dragons Den? Teraz ju môžete zažiť naživo. Tímy sa spoja pomocou vami preferovaného digitálneho nástroja (Zoom, Skype, MS Teams) a prihlásia sa na webovú stránku Global Innovation Game. Na webe každý hráč získa istý počet kariet, ktoré sú v kategóriách "Object, Tech & Data". Úlohou hráčov a tímov je prísť s revolučnými nápadmi v podobe tovarov, služieb, alebo nástrojov, ktoré budú prevratné, ale zároveň užitočné. Následne tímy zdieľajú jednotlivé koncepty, pričom nakoniec sa musia zhodnúť na jednom z nich, ktorý budú prezentovať. Spolupracujú na vytvorení krátkej, pútavej a presvedčivej prezentácie, ktorú odprezentujú ostatným tímom.

Očakávané výsledky

Hra Global Innovation rozvíja tvorivé a inovatívne myslenie vo vzdialených tímoch. Premyslený herný systém vašich kolegov okamžite vtiahne do hry a vytvorí inkluzívnu atmosféru. Dôležitosť jasnej komunikácie a aktívneho počúvania je nevyhnutná - iba vďaka tomu dokážete v hre uspieť. Empatia, načúvanie a neustále zlepšovanie nápadov je cestou k inováciám a v tejto hre to zažijete. Naučíte sa riadiť a ovplyvňovať skupinovú dynamiku, rozhodovanie a popritom si užijete kopec zábavy. Záverečný výber a rozvoj hlavného nápadu vyplynie z vášho spoločného rozhodnutia a potom vás už čaká len prezentovanie pred investormi. Čudovali by ste sa čoho všetkého sú vaši kolegovia schopní :-)

Vzdialená tímová aktivita

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku