Global Innovation Game - Online

Vytvárajte spolu nové nápady v kreatívnej atmosfére.

1 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
6 - Neobmedzený

Popis

Poznáte reality show Dragons Den? Teraz ju môžete zažiť naživo. Tímy sa spoja pomocou vami preferovaného digitálneho nástroja (Zoom, Skype, MS Teams) a prihlásia sa na webovú stránku Global Innovation Game. Na webe každý hráč získa istý počet kariet, ktoré sú v kategóriách "Object, Tech & Data". Úlohou hráčov a tímov je prísť s revolučnými nápadmi v podobe tovarov, služieb, alebo nástrojov, ktoré budú prevratné, ale zároveň užitočné. Následne tímy zdieľajú jednotlivé koncepty, pričom nakoniec sa musia zhodnúť na jednom z nich, ktorý budú prezentovať. Spolupracujú na vytvorení krátkej, pútavej a presvedčivej prezentácie, ktorú odprezentujú ostatným tímom.

Očakávané výsledky

Hra Global Innovation rozvíja tvorivé a inovatívne myslenie vo vzdialených tímoch. Premyslený herný systém vašich kolegov okamžite vtiahne do hry a vytvorí inkluzívnu atmosféru. Dôležitosť jasnej komunikácie a aktívneho počúvania je nevyhnutná - iba vďaka tomu dokážete v hre uspieť. Empatia, načúvanie a neustále zlepšovanie nápadov je cestou k inováciám a v tejto hre to zažijete. Naučíte sa riadiť a ovplyvňovať skupinovú dynamiku, rozhodovanie a popritom si užijete kopec zábavy. Záverečný výber a rozvoj hlavného nápadu vyplynie z vášho spoločného rozhodnutia a potom vás už čaká len prezentovanie pred investormi. Čudovali by ste sa čoho všetkého sú vaši kolegovia schopní :-)

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku