Go Remote

Zábavná teambuilding aktivita navrhnutá pre ľudí pracujúcich na diaľku

30 minút - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
6 - Neobmedzený

Popis

Každý člen vášho tímu dostane pozvánku s unikátnym QR kódom a pokynmi ako nainštalovať aplikáciu do svojho zariadenia. A nič mu už nebráni v tom, aby vstúpil do hry. Počas aktivity sa budete baviť (aj si lámať hlavu) rôznymi výzvami vrátane kvízov, videonahrávok a fotoúloh. Jednotlivé úlohy je možné úplne prispôsobiť vášmu brandingu a očakávaniam. Bude to superenergická zábavná aktivita, alebo učenie sa novým pracovným požiadavkám pomocou vlastného zážitku? Výber je na vás.

Váš tím prepojíme našou appkou Go Team, celú aktivitu povedie skúsený online facilitátor, ktorý sa postará aj o kvalitný debriefing. Aktivita nebude len zábavná, ale aj užitočná.

Očakávané výsledky

Silou aktivity Go Remote je jej flexibilita. Úlohy môžu byť navrhnuté tak, aby zodpovedali tomu, čo potrebujete. Môžete si zvoliť aj spôsob, akým bude váš tím spolupracovať. Jednotlivci môžu pracovať sami za seba a na konci aktivity sa virtuálne stretnúť a prediskutovať svoje skúsenosti. Alebo môžu pracovať od začiatku ako tím a súťažiť s inými tímami, zatiaľ čo v reálnom čase sledujete svoj postup a napredovanie. Konkrétne úlohy často navrhujeme pre konkrétne osoby, ktoré to potrebujú - napríklad pre ľudí, ktorí si v tíme nerozumejú, ale potrebujú často spoločne pracovať.

Požiadajte o ponuku