Dom hrôzy

Podarí sa vám uniknúť z tohto strašidelného miesta duchárskej zábavy?

1.5 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Je temná noc. Cesta pod vašimi nohami vedie do tmavého lesa. Niekde v diaľke vidíte svetlo, vyzerá to, že je to nejaký dom. V pozadí počujete hypnotickú melódiu. Keď sa k domu priblížite, brána sa otvorí a dvere vŕzgajú. Vaša skupina prekročí prah a v tom sa dvere s rachotom zatvoria. Ostali ste uväznení vo vnútri. V tom zistíte, že jeden človek z vášho tímu môže komunikovať s mŕtvymi. Naskočila vám husia koža. Toto ste nečakali... Tento člen vášho tímu je prekliaty - zlomyseľní duchovia ho prekliali tromi príšernými úlohami. Sviečka blikoce. Hodiny tikajú. Naberte odvahu a preskúmajte každú miestnosť. Nájdite stopy, ktoré povedú vášho prekliateho člena k vyriešeniu jeho záhad. Iba on vás všetkých dokáže vyslobodiť z tohto príšerného miesta!

Očakávané výsledky

V programe Dom hrôzy si zamakáte na tímovej odvahe a ochote spoločne riskovať. Táto hra vás povedie k spolupráci, kde sa oceňujú a oslavujú nápady každého člena tímu. Postupne ako tímová dôvera narastá, učíte sa zbavovať strachu z neúspechu a zlyhania.

Logické myslenie nemá v láske vzrušenie, ani úzkosť. Naučíte sa zachovať si chladnú hlavu, vedieť aj pod tlakom racionálne myslieť a spoločne využívať tie schopnosti, ktoré v tíme máte.

Dajte si pozor, lebo Dom hrôzy je vysoko infekčná hra. Raz dva ňou nakazíte vašich kolegov, ktorí nebudú chcieť prestať hrať. Hra, ktorá zmení váš pohľad na tím a tímovú spoluprácu.

Gamifikáciou kritických komponentov sme z Domu hrôzy spravili hru, ktorá sa ľahko stane nezabudnuteľným zdieľaným zážitkom pre váš tím. Naučíte sa v nej niečo, z čoho môžete čerpať dlho po jej skončení.

remote teams


Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú vzdialene. Váš tím môže pracovať z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách! Páči sa vám tematika, no chcete riešenie tvárou v tvár alebo niečo medzi? Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok vášmu tímu.

Related Testimonial

Chcem povedať VEĽKÉ ĎAKUJEM za výnimočnosť tejto virtuálnej teambuildingovej akcie. Bola to veľmi zábavná, spolupráca od začiatku prebiehala vo veľmi pozitívnej a skvelej atmosfére! Spätná väzba, ktorú sme už dostali, hovorí sama za seba: „Bola to super zábava“, „To bola zatiaľ najlepšia zo všetkých virtuálnych hier, ktoré sme zažili“ a rýchly prieskum medzi tímami ohodnotil túto udalosť na 9,5 z 10.

Betsson

Požiadajte o ponuku