Leadership Stories

Leadership program, v ktorom zistíte na čom ste.

3 - 8 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
18 - Neobmedzený

Popis

Leadership Stories je celý o leadershipe. Ide o zábavný program, v ktorom dostanete bezpečný priestor, kde si prevetráte a precvičíte svoje vodcovské schopnosti. Niekoľko vodcovských výziev budete prekonávať s pozície vášho alter ega, ktoré vám na začiatku hry priradíme. Vašim ultimátnym cieľom bude vcítiť sa do vášho alter ega a urobiť v jeho mene najlepšie možné rozhodnutie v každom príbehu. V hre sa nachádza niekoľko postáva: statočný Peter, mierna a milosrdná Jana, ochranca Matej, energická Mirka, Andrej tvrdý ako skala a silná a nezlomná Hana. Naliehavý zvrat, nočná mora, Babylonská veža, či závan zmeny sú len niektoré z 12 výziev, ktorým ako lídri budete musieť čeliť. V Leadership Stories sa tieto výzvy vynárajú jedna za druhou, dôležité problémy si vyžadujú promptné riešenie a ľudia sa na vás pozerajú a dúfajú v to najlepšie... Hodiny tikajú. Ste pripravení hrať?

Očakávané výsledky

Prostredníctvom experimentovania v rôznych realistických výzvach na pracovisku, budete mať príležitosť uvedomiť si svoj štýl vedenia a jeho vplyv na atmosféru a výsledky tímu. Budete schopný identifikovať dôležitosť využívania rôznych prístupov na inšpiráciu, zapojenie a motiváciu svojich ľudí. Rozviniete si schopnosť zvoliť si správny prístup podľa danej situácie a identifikovať oblasti, ktoré je potrebné ďalej rozvíjať. Leadership Stories je hra, ktorá platí pre každého v podnikateľskom prostredí, ktorý má, alebo chce získať vedúcu pozíciu. Ale nielen to. V pracovnom prostredí je každý z nás niekedy lídrom. Prostredníctvom príslušných diskusií a interaktívneho mechanizmu hry získate lepšiu predstavu o svojej aktuálnej úrovni.

Súvisiaca referencia

Leadership Stories enhanced collaboration and communication within the team. It provided an excellent opportunity to discuss and delve into the importance of choosing the right style and approach for each unique situation. It was a dynamic combination of energy and humor, promoting a positive atmosphere and learning.

Katerina Xiraki
Head of Legal & HR, SRS Group of Companies

Požiadajte o ponuku