Leadership Stories

Leadership program, v ktorom zistíte na čom ste.

3 - 8 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
18 - Neobmedzený

Popis

Leadership Stories je celý o leadershipe. Ide o zábavný program, v ktorom dostanete bezpečný priestor, kde si prevetráte a precvičíte svoje vodcovské schopnosti. Niekoľko vodcovských výziev budete prekonávať s pozície vášho alter ega, ktoré vám na začiatku hry priradíme. Vašim ultimátnym cieľom bude vcítiť sa do vášho alter ega a urobiť v jeho mene najlepšie možné rozhodnutie v každom príbehu. V hre sa nachádza niekoľko postáva: statočný Peter, mierna a milosrdná Jana, ochranca Matej, energická Mirka, Andrej tvrdý ako skala a silná a nezlomná Hana. Naliehavý zvrat, nočná mora, Babylonská veža, či závan zmeny sú len niektoré z 12 výziev, ktorým ako lídri budete musieť čeliť. V Leadership Stories sa tieto výzvy vynárajú jedna za druhou, dôležité problémy si vyžadujú promptné riešenie a ľudia sa na vás pozerajú a dúfajú v to najlepšie... Hodiny tikajú. Ste pripravení hrať?

Očakávané výsledky

Prostredníctvom experimentovania v rôznych realistických výzvach na pracovisku, budete mať príležitosť uvedomiť si svoj štýl vedenia a jeho vplyv na atmosféru a výsledky tímu. Budete schopný identifikovať dôležitosť využívania rôznych prístupov na inšpiráciu, zapojenie a motiváciu svojich ľudí. Rozviniete si schopnosť zvoliť si správny prístup podľa danej situácie a identifikovať oblasti, ktoré je potrebné ďalej rozvíjať. Leadership Stories je hra, ktorá platí pre každého v podnikateľskom prostredí, ktorý má, alebo chce získať vedúcu pozíciu. Ale nielen to. V pracovnom prostredí je každý z nás niekedy lídrom. Prostredníctvom príslušných diskusií a interaktívneho mechanizmu hry získate lepšiu predstavu o svojej aktuálnej úrovni.

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho rozvojového programu hneď po debriefe. Vďaka nemu získate z programu ešte viac - podporí výsledky vzdelávania a porozumenie tomu, čo ste zažili a čo ste sa naučili. Pomocou tohto nástroja Team Assessment Tool podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj individuálnych aj tímových zručností. Tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom.
Zistite viacPožiadajte o ponuku