Making The News

Tímy využijú ich biznisové zručnosti v úlohe redakčného tímu.

2 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť
20 - Neobmedzený

Popis

Počas aktivity Making The News tímy budú dve až tri hodiny vytvárať skutočné správy na titulku a vďaka teambuildingovej výzve sa zachytí skutočný príbeh vašej konferencie. Táto zábavná, rýchla a energická teambuildingová výzva dostane váš tím z ich komfortnej zóny a do sveta produkcie novín. Táto úloha znie ľahko.

Tímy musia ,,iba" vytvoriť titulnú stránku novín, ktorá vypovedá o ich konferencii. Avšak tímy budú musieť urobiť oveľa viac ako len získať exkluzívne správy. Budú musieť ich noviny pomenovať, vytvoriť niekoľko článkov, karikatúru, dizajn a reklamu a dokonca aj napísať ,,biznisovú predpoveď".

Toto bude silný zdieľaný zážitok, ktorý prinúti delegátov k rozmýšľaniu a diskusii o smerovaní spoločnosti - a zároveň si túto udalosť budú dlho pamätať.

Očakávané výsledky

Angažujúce riešenie na konsolidáciu obsahu vašej konferencie či preskúmanie relevantných biznisových otázok. Making the News sústreďuje kolektívnu kreativitu na čokoľvek, čo je relevantné pre vašu spoločnosť, ako napríklad manažment zmeny, vizualizácia budúcnosti, zdôraznenie firemných hodnôt či rozumné spochybnenie pravidiel a praktík. Dobrý manažment projektov je potrebný na dodržanie termínov počas celého programu. Výtvory všetkých tímov sú vystavené na mieste aktivity a môže byť zobrané naspäť do kancelárie ako podklad pre plán budúcich krokov.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Toto cvičenie často od účastníkov žiada aby preniesli správy do budúcnosti. Je to užitočný nástroj na preskúmanie vašej CSR politiky: predpovedanie ,,zajtrajších správ" vytvára skvelé diskusné fórum pre účastníkov na preskúmanie ich dopadu na prostredie a toho, aké kroky môžu byť podniknuté na udržiavanie záväznej CSR politiky.

Súvisiaca referencia

Making The News je vzrušujúci teambuildingový produkt, ktorý udržuje tímy vysoko motivované a vytvára veľkú spokojnosť. Skvelá aktivita na pohnanie tímovej práce, biznisových výsledkov a inovácií.

Alison McLaughlin, Head of Learning and Development
Lane Crawford

Požiadajte o ponuku