Summit Challenge

Cesta na vrchol

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
4 - Neobmedzený

Popis

S pomocou aplikácie vytvorenej na mieru hrajú tímy úlohu expedičného tímu na viacúrovňovej ceste. Zábavné a pútavé výzvy získavajú tímom body a posúvajú ich o úroveň vyššie - vrátane rôznych rolí. Horolezci a vedúci expedície musia spojiť rôzne informácie a pokyny. Konečným cieľom je úspešne dôjsť zo základného tábora na vrchol - a samozrejme zaobstarať slávnostnú tímovú fotografiu "na vrchole". Summit Challenge je možné prispôsobiť tak, aby zahŕňal otázky spoločnosti.

Očakávané výsledky

Hranie role virtuálneho expedičného tímu v zábavnej, ale časovo náročnej simulácii pomáha tímom preskúmať nové pravidlá zapojenia a stať sa efektívnejšími hráči virtuálnych tímov. Efektívna komunikácia, rýchle rozhodovanie a strategické plánovanie v oblasti rizika a odmeny sú tiež životne dôležité výsledky vzdelávania. Zdieľaná vzdialená skúsenosť s kreativitou a tímovým sústredením sa na konečný cieľ - Vrchol! je zážitková skúsenosť, ktorú možno priamo preniesť do pracovných tímov.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Spýtajte sa na silný CSR komponent, ktorý možno pridať do vašej aktivity Summit Challenge.

remote teams


Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Related Testimonial

We haven’t laughed so much and had so much fun in a while as everyone has been so busy, so this was just the medicine we needed. The event was a complete success. Everyone LOVED the event and looking forward to more in the future

Joseph Foo
LUNO Malaysia

Požiadajte o ponuku