Bean Around The World

Dynamická a sofistikovaná simulácia, ktorá vás naučí efektívnejšie predávať aj nakupovať.

1.5 - 2 hodiny
Indoor
Súťaživé / Kolaboratívne
12 - Neobmedzený

Popis

Vďaka teambuildingovej aktivite Bean Around The World váš event, alebo konferencia doslova prevoňajú kávou. Úlohou jednotlivých tímov je zaistiť hladký dodávateľský reťazec - od vypestovania zrna až po predaj upraženej kávy. Z Brazílie až po Borneo, vaši ľudia prežijú úskalia a výzvy obchodovania s kávou, naučia sa efektívne správať v rôznych obchodných situáciách a porozumieť svojim zákazníkom.

Očakávané výsledky

Spomínate si na časy, kedy boli iba dva druhy kávy, teda čierna a biela? Dnes je to komplikovanějšie, tak ako so všetkým. Káva je nevyhnutným doplnkom životného štýlu a jej spotrebitelia majú na výber z veľkej palety príchutí a variantov od rôznych konkurenčných značiek. Bean Around the World je dynamická obchodná hra povzbuzujúca logické myslenie, ktoré vdýchne energiu do akéhokoľvek konferenčného programu a prinesie nové nápady a prístupy k práci.

Related Testimonial

Každý sa skvelo zabavil. Ľudia povedali, že boli počas Bean Around the Worlds skutočne prinútení spolupracovať - bola to nevyhnutnosť! Sami by neprežili a skutočne museli pracovať ako tím a aplikovať strategické myslenie aby uspeli.

Sab Miller

Požiadajte o ponuku