Blockbusters - Online

Vytvorte filmový trhák s členmi vášho tímu

1.5 - 3 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Vašou úlohou bude pretlmočiť vaše firemné hodnoty, kultúru, misiu a víziu do chytľavého krátkeho filmu. Pracovať budete v malých agílnych 3-5 členných skupinkách a zažijete storytelling v praxi. Niet pochýb o tom, že schopnosť vytvoriť a prerozprávať príbeh je v biznise veľmi dôležité - táto aktivita vám k tomu pomôže. Na začiatku spolu vymslíte príbeh, situáciu a postavy, potom vytvoríte storyboard a na záver sa postaráte aj o vhodnú zvukovú stopu. Následne príde čas na natáčanie - a na to môžete využiť váš telefón. Ak budete mať všetky scény natočené, tak ich pošlete nášmu facilitátorovi, ktorý ich spojí do výsledného produktu - krátkeho filmu. Na Oscara to asi nebude, no v BlockBusters Online sa naučíte (alebo zlepšíte) v rozprávaní príbehov. A vďaka tomu bude vaša ďalšia prezentácia, reporting, alebo motivovanie kolegov a stupeň lepšie.

Očakávané výsledky

V BlockBusters Online sa naučíte, že so správnym nastavení nie je vzdialenosť žiadnou prekážkou. Každý tím vymyslí, naplánuje a vyrobí krátky film, ktorý bude reflektovať niektoré z oblastí vášho pracovného života. Naši facilitátori vám pomôžu so správnym flow, naučia vás základy storytellingu a na záver programu s vami urobia debriefing, kde spoločne nájdete prepojenie medzi aktivitou a pracovným životom. Buďte pripravený na zónu mimo vášho komfortu, na injekciu kreativity a spolupráce. Budete pracovať ako filmový štáb, takže myslite na to, že každý z vás bude zodpovedný za istú časť filmu. A popritom si budete strážiť termíny uvedenia filmu aj kvalitatívnu úroveň kinematografického zážitku.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku