Escape the Mob Online

Zábavná úniková hra navrhnutá špeciálne pre vzdialené tímy

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Escape the Mob Online začína tajomným videom, ktoré vás vtiahne do deja. Ten sa odohráva v mafiánskom prostredí. Boli ste obvinení z (takmer dokonalej) lúpež. Jednoducho ste boli v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. A teraz máte obmedzený čas na to, aby ste potvrdili vaše alibi a dokázali, že ste nevinní. Musíte však preukázať, že v čase lúpeže bol každý z vás niekde úplne inde. Jednoduché? Ani náhodou.

Po úvodnom briefingu od online facilitátora vás zavalíme celým radom výziev. Rôzne fotografie, videá, záhadné otázky a hádanky vás navedú k možným riešeniam. No budú správne? Nájdete ich vo všelijakých šifrách, symboloch, hádankách, v objektoch... to všetko len preto, aby ste získali čo najviac bodov. Lebo len vďaka nim uspejete a získate šancu vyhrať. Ako inak - víťazný tím bude len jeden - ten s najvyšším počtom bodov. No radosť z víťazstva počká na každého z vás, pretože na konci hry dokážete očistiť svoje meno len vďaka spolupráci všetkých tímov.

Očakávané výsledky

Escape the Mob Online je inkluzívna a pútavá aktivita. Tímy čelia obmedzenému času a množstvu výziev, ktoré sa skrývajú vo fotkách, videách, kryptických hádankách, šifrách a symboloch a to všetko priamo vo vašom mobile, alebo tablete. Musíte správne nakombinovať zručnosti vášho tímu a zabaliť ich do kreatívnych riešení. Inak to nejde.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku