Escape the Mob Online

Zábavná úniková hra navrhnutá špeciálne pre vzdialené tímy

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Escape the Mob Online začína tajomným videom, ktoré vás vtiahne do deja. Ten sa odohráva v mafiánskom prostredí. Boli ste obvinení z (takmer dokonalej) lúpež. Jednoducho ste boli v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. A teraz máte obmedzený čas na to, aby ste potvrdili vaše alibi a dokázali, že ste nevinní. Musíte však preukázať, že v čase lúpeže bol každý z vás niekde úplne inde. Jednoduché? Ani náhodou.

Po úvodnom briefingu od online facilitátora vás zavalíme celým radom výziev. Rôzne fotografie, videá, záhadné otázky a hádanky vás navedú k možným riešeniam. No budú správne? Nájdete ich vo všelijakých šifrách, symboloch, hádankách, v objektoch... to všetko len preto, aby ste získali čo najviac bodov. Lebo len vďaka nim uspejete a získate šancu vyhrať. Ako inak - víťazný tím bude len jeden - ten s najvyšším počtom bodov. No radosť z víťazstva počká na každého z vás, pretože na konci hry dokážete očistiť svoje meno len vďaka spolupráci všetkých tímov.

Očakávané výsledky

Escape the Mob Online je inkluzívna a pútavá aktivita. Tímy čelia obmedzenému času a množstvu výziev, ktoré sa skrývajú vo fotkách, videách, kryptických hádankách, šifrách a symboloch a to všetko priamo vo vašom mobile, alebo tablete. Musíte správne nakombinovať zručnosti vášho tímu a zabaliť ich do kreatívnych riešení. Inak to nejde.

Požiadajte o ponuku