Funk the Junk

Tímy hrajú ako orchester s hudobnými nástrojmi z každodenných objektov.

1 - 1.5 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
25 - 60

Popis

Funk the Junk ponúka svieži, nový prístup k hudobnému zážitku s profesionálne vyladenými nástrojmi z 'vrakoviska', ktoré sú znova vynájdené z mestskej skládky odpadov. Nechajte sa ohromiť kolektívnou kreativitou vášho tímu, ktorý sformuje hudobnú skupinu ako žiadnu inú. Účastníci pôjdu na ich hranice aby improvizovali - komponovali - dirigovali - objavili a zažili najrôznejšie zvuky. Skupina spolu vytvorí nádherne emočnú hudbu za pomoci magických vynálezov ako napríklad pretvorené tlakové nádoby, skladacie telefóny či požiarne alarmy.

Očakávané výsledky

Funk the Junk stelesňuje kreatívne vyjadrenie so spoločným zameraním na vnútro tímovú podporu, spoločnú víziu a pozitívne postoje. Táto aktivita povzbudí účastníkov aby premysleli hranice toho, čo je možné s obmedzenými zdrojmi. Tento energiser predstavuje hracie pole vhodné na vyjadrenie všetkých osobností. Myslite outside the box a zažite ako sa vaši kolegovia spoja a zasmejú pri vytvorení zvukovej senzácie, ktorá je chytľavá a zábavná.

Súvisiaca referencia

Úžasný spôsob ako využiť odpadové materiály na vytvorenie hudby. Skvelá pripomienka pre nás všetkých o inovatívnom recyklovaní. Bola to ozaj super zábava!

Philips

Požiadajte o ponuku