Heroes of Troy Online

Vytvorte mytologický tím snov

2 - 3 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
12 - Neobmedzený

Popis

Heroes of Troy Online je strategická obchodná hra určená pre tímy pracujúce na diaľku. So svojimi spoluhráčmi budete komunikovať prostredníctvom vášho obľúbeného kanála. Ku hre nie je potrebné nič sťahovať, pretože hra pobeží vo vašom webovom prehliadači. Vtiahneme vás do mytologického sveta staroveku a ocitnete sa tesne pred slávnou Trójskou vojnou. Hlavnou témou je známy príbeh lásky Parisa a Heleny Trójskej. Týchto dvoch zamilovaných budete sprevádzať pri ich návrate do Tróje. Vašim hlavným cieľom bude doraziť čo najrýchlejšie a s čo najväčším počtom vojakov do bezpečia trójskych múrov. Čaká vás mnoho úloh a rozhodne víťazná stratégia. Ňou je vytvoriť skupinu najzdatnejších hrdinov a nájsť optimálnu cestu do Tróje. Majte sa na pozore, pretože situácia sa v priebehu hry bude meniť. A uspieť dokážete len vďaka svižnému mysleniu a efektívnemu rozhodovaniu.

Očakávané výsledky

Heroes of Troy Online je zábavná strategická hra, ktorá si vyžaduje spoluprácu, dobrú komunikáciu a taktické a strategické myslenie. Hra vás bude neustále stimulovať k lepším výkonom, pretože konkurenčné tímy budú neúprosné. Krátkosť času zamáva s vašou schopnosťou správne sa rozhodovať a vy si pomocou hry zdokonalíte zručnosti potrebné pre prácu na diaľku. Budete sa musieť neustále prispôsobovať meniacim sa podmienkam a preto agilné plánovanie bude vašim chlebom aj soľou. Heroes of Troy online môžete použiť ako tréningový nástroj pre vzdialené tímy s následným vyhodnotením tímovej práce, alebo ako program, kde je kľúčová zábava a networking. Socializujte sa vo virtuálnej Tróji. Bude to stáť za to.

remote teams


Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú vzdialene. Váš tím môže pracovať z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách! Páči sa vám tematika, no chcete riešenie tvárou v tvár alebo niečo medzi? Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok vášmu tímu.

Požiadajte o ponuku