Vnútri aj vonku
Súťaživosť
10 - Neobmedzený

Popis

Pracujúc horúčkovito v časovom rámci 100 minút, tímy 5-8 ľudí sa snažia rozlúštiť zložité trojrozmerné úlohy. Len 20 minút na riešenie každej úlohy, komunikácia, vedenie a tímová práca sú testované na maximum. Na rozdiel od bežných cvičení na riešenie problémov Integrity zavádza revolučnú novú hernú dynamiku, v ktorej sú tím a jeho "rozhodca" bodovaní podľa svojho výkonu!

Na začiatku každej úlohy sa dobrovoľný rozhodca oddelí z odchádzajúceho tímu a monitoruje prichádzajúci tím. Akonáhle je čas, rozhodca ohodnotí tím podľa siedmich kritérií výkonnosti a potom tím ohodnotí rozhodcu. Každý tím má tiež päť "Integrity Stones", ktoré sa udeľujú rozhodcom podľa vlastného uváženia. Po rotácii piatich hádaniek, ktoré si zahrávajú s myšlienkami, tímy deklarujú svoje celkové tvrdo vybojované skóre a "Integrity Stones" a sú odhalení víťazi.

Očakávané výsledky

Preskúmajte hodnoty a pocit "čo je správne" v tejto šikovnej a dobre premyslenej postupnosti výziev. Integrity ponúka interaktívnu platformu, kde účastníci analyzujú komunikáciu, vedenie, rozvíjajú agilné tímy a zdôrazňujú individuálne osobnostné črty.

Vyvážte myslenie svojho tímu za 100 minút. Jednoduché obchodné posolstvo, ktoré sa postupne odhaľuje v priebehu hry, povzbudzuje účastníkov k tomu, aby videli svet z pohľadu svojich kolegov, zákazníkov a dodávateľov.

Integrity ponúka bezpečný kontext, v ktorom sa orientuje na vhodné správanie, skúma firemnú kultúru, vytvára proaktívnu diskusiu a podporuje koherentné rozhodovanie v rámci tímu. Ako osobná kvalita spravodlivosti je integrita hodnotou, o ktorú sa všetci usilujeme. Mať integritu znamená robiť správnu vec spoľahlivým spôsobom a je rozhodujúcou hodnotou pre všetky do budúcnosti mysliace spoločnosti.