Squad Game

Vzrušujúca výzva, ktorá dokazuje, že jednota VŽDY porazí rozdelenie.

1 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť
4 - Neobmedzený

Popis

Squad Game je pútavá tímová výzva, ktorá má všetko vzrušenie a zaujímavosť, ale žiadny individualizmus alebo fyzické nebezpečenstvo úspešného televízneho seriálu. Neexistujú tu žiadne dlhé komplikované inštrukcie alebo mätúce pokyny. Hry sú jednoduché na pochopenie a cieľ a pravidlá sú vždy jasné. Vytýčiť si cestu k úspechu je však výzva a vždy je tu ďalší tím, ktorý musíte prekonať, aby ste vyhrali.

Výzvy sú rozmanité a s každým novým kolom sa stávajú čoraz náročnejšími, čo znamená, že na to, aby ste boli úspešní, budete musieť ísť trochu hlbšie a svižne a inteligentne sa adaptovať.

Očakávané výsledky

6 vzrušujúcich, pohlcujúcich výziev, zmes nášho vlastného pohľadu na tradičné hry s niektorými jedinečnými, modernými a inovatívnymi zvratmi, sa dá splniť iba prostredníctvom sebadôvery, sústredenej aplikácie a samozrejme tímovej práce. Víťazný tím bude ten, ktorý najlepšie dokáže využiť svoje silné stránky.

Hráči sa naučia, akú hodnotu má byť prítomný v danom momente, premýšľať inovatívne, ako budovať vzťahy, predvídať a reagovať svižne. VYZERÁ to ako detská hra, ale najväčšia chyba, ktorú môžete urobiť, je brať Squad Game na ľahkú váhu!

Požiadajte o ponuku