Time to Talk

Zábavný teambuilding nástroj pre lepšie spoznanie sa

15 minút - 1 hodina
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
3 - Neobmedzený

Popis

Time to Talk je teambuilding, ktorý srší spontánnymi konverzáciami a je jedno, či online, alebo offline. Po krátkom predstavení každý z vás vstúpi do breakout miestnosti a zapojí sa do hry na svojom mobile, alebo počítači. Nepotrebujete nič inštalovať, pretože Time to Talk funguje vo vašom obľúbenom prehliadači. Hneď od začiatku vás hracia platforma vtiahne do hry - náhodne vyberie rečníka, ktorý urobí danú úlohu v stanovenom čase. Ak budete dostatočne odvážni, môžete sa rozhodnúť pre zvýšenie náročnosti svojej výzvy, čím všetko ešte viac okoreníte. Po uplynutí danej úlohy poskytujú ostatní hráči rečníkovi spätnú väzbu. Platforma potom vyberie ďalšieho rečníka a hra pokračuje ďalej až do momentu, kým sa všetci nevystriedajú v horúcom kresle.

Očakávané výsledky

Teambuilding hra Time to Talk je navrhnutá tak, aby rozprúdila konverzácie a pomohla hráčom odomknúť svoju spontánnosť a kreativitu. Time to Talk dáva každému hráčovi rovnaký hlas a vytvára inkluzívny priestor, kde môže každý prispieť svojím vlastným pohľadom. Hra ponúka atmosféru vhodnú na pestovanie kultúry spätnej väzby a pre aktívne načúvanie. Výsledkom je, že medzi hráčmi vytvára puto, ktoré zvyšuje motiváciu, angažovanosť a posilňuje firemnú kultúru.

Time to Talk je plne prispôsobiteľná vašim požiadavkám. Zvoľte celkovú dobu trvania aktivity, počet kôl a časový rámec pridelený každému rečníkovi. Chcete aby bola hra súťaživá, alebo spolupracujúca? Vyberte si neformálnu aktivitu pre vytváranie sietí, ktorá podnieti zábavné konverzácie. Alebo vložte svoj vzdelávací obsah do hry Time to Talk a vneste viac angažovanosti do inak nie veľmi zábavného programu.

Vzdialená tímová aktivita

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku