Body Rap - Online

Rýchla, krátka a energická skupinová rytmika pre váš online meeing.

5 - 20 minút
Vnútri
Spolupráca
0 - 100

Popis

Do tejto online aktivity sa zapojíte (ako inak) pomocou vášho obľúbeného nástroja na online konferencie (Zoom, MS Teams a podobne). Vopred dostanete inštrukcie, čo si potrebujete pripraviť a ako sa pred aktivitou "vyzbrojiť". Body Rap je o sérii pohybových cvičení, ktoré vedie charizmatický facilitátor, akého len tak ľahko nestretnete. Jeho energia vás stiahne a veľmi rýchlo zistíte, že ste na všetko zabudli a sústreďujete sa len na to, aby ste cviky bravúrne zvládli. Po úvodnej zahrievačke si navlečiete farebné rukavice (alebo im niečo podobné, čo máte po ruke). Fantázii sa medze nekladú. Facilitátor vás potom vytiahne zo stoličky a strhne sa rytmická mela, ktorá vás a vašich kolegov parádne spojí na diaľku. Táto energetická bomba vám pomôže mať kvalitný meeting - iste ste už počuli o tom, ako spoločná rytmika uľahčuje komunikáciu, zvyšuje empatiu a vzájomné pochopenie a všetky tie dobré veci, ktoré chceme mať v tíme, ktorý pracuje na diaľku. Aktivita trvá približne 20 minút a nakopne vás na ďalšie 2-3 hodinky :-)

Očakávané výsledky

Dobre to poznáme. Online mítingy sú často neproduktívne, dlhé a ťažko sa do nich vnoriť. Program Body Rap Online vám pomôže to zmeniť. Je to rýchla, nepredvídateľná a účinná aktivita, ktorá vás uvoľní a pomôže vám spojiť sa s vašim tímom na emocionálnej úrovni. Do vášho stretnutia vstrekne trochu života a zabezpečí, aby geograficky vzdialení pracovníci si zostali emocionálne blízki. Body Rap využíva silu humoru, rytmu a zdieľaného zážitku na povzbudenie a zjednotenie tímov v tejto náročnej dobe.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku