Commercial Break

Tímy navrhnú a vytvoria reklamný spot.

1 - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť
10 - Neobmedzený

Popis

V Commercial Break tímy zažijú fascinujúci svet digitálnej reklamy, zatiaľ čo vytvoria ocenenú reklamu od úvodnej inštruktáže až po finálne premietanie. Tímy reprezentujú reklamné agentúry, ktoré dostanú prvotné inštrukcie o cieľoch kampane. Každý tím vyvinie stratégiu, storyboard a scenár ešte predtým ako sa pustia do produkcie.

Niektorí účastníci sa podieľajú na natáčaní, iní na hraní a kurze líčenia a potom ich vedomosti odovzdajú tímu. Tímy rozdelia úlohy. Vybavený filmovými nástrojmi, rekvizitami a klapkami natočia ich reklamu. Reklamy sú potom premietané celej skupine a slávnostné odovzdávanie cien ukončí tento zážitok.

Očakávané výsledky

Commercial Break je skvelá zábava a informatívny spôsob preskúmania kľúčových otázok v rámci skupiny. Inštrukcie pre reklamy môžu byť o vašich produktoch či servisoch, uťahovať si z konkurencie či byť navrhnuté tak, aby doručily silné interné posolstvo o tímovej práci, hodnotách a zákazníckom servise.

Tímy využijú kreativitu, efektívnu komunikáciu a strategické plánovanie na pretvorenie zadaných inštrukcií do zmysluplného a silného príbehu pre ich reklamu. Tímová dynamika a zručnosti v manažmente projektov sú nutné na efektívne dokončenie projektu.

Related Testimonial

Aktivita Commercial Break bola absolútne úžasná! Všetci sú nadšený z výsledkov a profesionality pri odovzdávaní cien.

Nestlé

Požiadajte o ponuku