CSI Space Odyssey

Zábavná, virtuálna teambuildingová aktivita v štýle CSI

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
6 - Neobmedzený

Popis

CSI Space Odyssey vás zoberie na dobrodružstvo do vesmíru. Vašou úlohou bude vyriešiť vraždu, ktorá sa stala v opustenej vesmírnej lodi. Atraktívna kozmická grafika vás okamžite vtiahne do deja zahaleného tajomstvom. Ak budete chcieť uspieť, tímy budú musieť kombinovať svoje unikátne silné stránky a postupne sa prepracovať do ďalších úrovní hry. Iba tam môžete nájsť dôležité informácie a potrebné dôkazy. V každej úrovni hry odomknete 3D animácie. Tie vám ukážu nezmapované sektory lode, výzvy a súvisiace hádanky. Neustála komunikácia, maximálne zapojenie a tímová koordinácia bude nevyhnutná. Hodiny tikajú a čas beží. Zvládnete to?

Očakávané výsledky

V CSI Space Odyssey si zlepšíte svoje leadership zručnosti aj tímovú spoluprácu. Aktivitu sme navrhli špeciálne pre tímy, ktoré pracujú na diaľku, alebo hybridne. No dobre funguje aj ako energizér na akomkoľvek online meetingu. Pomôže vám k pocitu spolupatričnosti a inklúzie. Aby ste dokázali v aktivite uspieť, musíte byť pozorní a ostražití. Druhou nevyhnutnou podmienkou je jasná a stručná komunikácia. Treťou je schopnosť aktívne počúvať a načúvať ostatným. Znie vám to povedome? Presne toto sú soft skills, ktoré potrebujete k efektívnej spolupráci na diaľku.

remote teams


Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú vzdialene. Váš tím môže pracovať z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách! Páči sa vám tematika, no chcete riešenie tvárou v tvár alebo niečo medzi? Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok vášmu tímu.

Požiadajte o ponuku