E Choir

Vokálne cvičenie na naštartovanie vášho online meetingu

30 - 45 minút
Vnútri
Spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

E-choir nepozná hranice a limity. Je vhodná pre malý tím, celé oddelenie alebo celú spoločnosť. Budete k nej potrebovať notebook, mobil a váš hlas. Najprv absolvujete super rýchly kurz spevu počas ktorého sa budete nahrávať na mobil. Že neradi spievate pred inými? Presne na to sme mysleli, pretože počas nácviku budete jediný, kto vás bude počuť. Keď budete spokojný s vašim výsledkom, tak si dáme ostrú skúšku, ktorú opäť nahráte na mobil. A potom príde moment prekvapenia. Ale ak by sme vám o ňom povedali, tak by to už prekvapenie nebolo, však?

Očakávané výsledky

Každý tím potrebuje bonding. Aj ten virtuálny. A E-choir je výborným riešením. Prekročíte prah toho, čo je a nie je možné vo virtuálnom svete. S podporou nášho facilitátora sa aj tí najrezervovanejší uvoľnia. A záverečné spevácke dielo bude stáť za to.

Vzdialená tímová aktivita

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku