Knowing Me Knowing You

Získajte body pre tím networkingom a budovaním vzťahov.

30 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
30 - Neobmedzený

Popis

Knowing Me Knowing You začína zahrievacím cvičením na rozdelenie účastníkov do tímov; odvtedy jednotlivci majú za úlohu pozbierať čo najviac spoločných, biznisových či osobných charakteristík s ostatným hráčmi, aby pre svoj tím získali body. Súťaživá štruktúra a unikátny plán hry udržujú energiu na vrchole. V určených intervaloch sa jednotlivci vracajú k tímom, aby si zapísali ich skóre a získali detaily ich ďalšieho cieľa. Jednotlivci sa znova vyberú spájať sa s ostatnými v celej miestnosti až do finálneho hvizdu, kedy sú spočítané body a vyhlásené víťazné tímy!

Očakávané výsledky

Knowing Me Knowing You je veselá teambuildingová aktivita, ktorá prelomí ľady a zrýchli networking a vytváranie vzťahov vo vašom tíme. Vzťahy sú dôležité a dobre prepojené pracovisko je hodnotný prínos pre každú spoločnosť. Knowing Me Knowing You pomáha vytvoriť spoločnú pôdu pre jednotlivcov a vyhladzuje cestu pre zdieľanie informácií a osvedčených praktík, čo nevyhnutne vedie k lepším výsledkom.

Related Testimonial

Veľká vďaka, že ste prinútili každého k networkingu s takým množstvom energie. Všetci sme zistili prekvapivé veci o druhých a lepšie sa prepojili.

Hitachi

Požiadajte o ponuku