Knowing Me Knowing You

Zabavte sa networkingom a budovaním vzťahov.

30 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
30 - Neobmedzený

Popis

Knowing Me Knowing You nie je ako klasický networking - pri ktorom extroverti rozprávajú a introverti mlčia. V tomto programe dostane priestor zapojiť sa každý rovnakým dielom. Teambuilding sa začína zahrievacím kolečkom, pri ktorom vás rozdelíme do tímov. Následne odpoviete na niekoľko základných otázok, zapíšete ich do apky a poď ho spoznávať celú skupinu! Vašou úlohou bude nájsť čo najviac ľudí, ktorí s vami zdieľajú záujmy, hodnoty, či predstavy o svete. Unikátny plán hry vás udrží vo vysokej energii až do konca prvého kola. V druhom kole vás čakajú témy, ktoré vás dostanú hlbšie pod kožu. V treťom kole budete diskutovať a riešiť to, čo potrebujete na to, aby sa vám vo vašej firme robilo lepšie.
To všetko pod jasnými pravidlami, kde každý dostane svoj priestor.
Knowing Me Knowing You je náš typický program - kombinujeme v ňom príjemné s užitočným.

Očakávané výsledky

Knowing Me Knowing You je veselá teambuildingová aktivita, ktorá prelomí ľady a zrýchli networking a podporu pozitívnych vzťahov vo vašom tíme. Vzťahy sú dôležité a dobre prepojený workplace je podstatný pre každú firmu.

Súvisiaca referencia

Veľká vďaka za skvelý networking s takým množstvom pozitívnej energie! Všetci sme zistili prekvapivé veci o druhých a lepšie sa prepojili.

Hitachi

Požiadajte o ponuku