Knowing Me Knowing You - Online

Zábavný virtuálny ice breaker

30 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Knowing Me Knowing You je vtipný teambuilding, kde podporíte pozitívne vzťahy vo vašom tíme a zrýchlite budovanie neformálnych sietí medzi kolegami.

Čakajú na vás zábavné kolá, kde spoznáte vaše jedinečné črty aj to, čo máte v týme spoločné. Medzi každým kolom vás pozveme späť do hlavnej miestnosti na rýchle stretnutie, kde si navzájom pozdieľate to, čo ste zažili a zároveň zistíte, čo vás spája ako celok. Následne vás pomiešame s inými ľuďmi a pošleme vás na ďalšiu výzvu do neznáma. Tam sa opäť pustíte do hľadania a vytvárania prepojení o ktorých ste doteraz ani netušili. Po teambuildingu vám pošleme zoznam všetkých spoločných čŕt, ktoré máte. To vám umožní s nimi ďalej pracovať a rozvíjať váš jedinečný tímový skill set.

Očakávané výsledky

Na vzťahoch záleží! Sú hlavným ťahúňom každej organizácie, pretože na kvalite vzťahov je postavená spolupráca. A tá predurčuje, či je vaša firma dobrá, alebo skvelá. Knowing Me Knowing You je určený pre každú firmu, ktorej záleží na tom byť skvelý. Tento teambuilding vám pomôže nájsť a podporiť spoločnú pôdu medzi kolegami. Podporíme vás v tom, aby ste aj do budúcna vedeli ľahšie zdieľať informácie nielen o sebe, ale aj o svete. Potom vám nič nestojí v tom mať skvelé výsledky.

Knowing Me Knowing You je teambuilding zameraný na rozmanitosť a inklúziu. Oslavuje rozdiely a zároveň podčiarkuje spoločné hodnoty. Zlepšíte sa v aktívnom načúvaní a v komunikovaní tak, aby ste hovorili stručne, ale výstižne.

Vzdialená tímová aktivita

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku