Outbreak - Defeat the Virus

Dokáže váš tím rozlúštiť kódy, vytvoriť tak vakcínu a zachrániť svet?

1 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť
12 - Neobmedzený

Popis

Tímy sledujú pútavé video. Zistia, že pred pár mesiacmi bol objavený syntetický vírus, ktorý ničí schopnosť ľudí komunikovať a spolupracovať. Video odkrýva príbeh medzinárodného tímu vedcov, ktorí boli pri vývoji vakcíny proti vírusu infikovaní. Kvôli tomu nemôžu spolupracovať a ich nálezy boli zašifrované, uzamknuté a ukryté.

Tímy čelia výzve objaviť vakcínu a zachrániť svet! Pri tejto snahe musia otvárať krabice, dešifrovať kódy a priniesť do analyzátoru správne DNA vzorky. Pre otvorenie prvej krabice a začatie tejto snahy im video určuje, aby sa pozreli na webovú stránku laboratória.

Musia pracovať rýchlo. V miestnosti obrazovka zobrazuje živý obraz vírusu pod mikroskopom. Dokážu objaviť vakcínu predtým, než syntetický vírus zmutuje, prelomí bariéry neutrálnych buniek a rozšíri sa infekcia?

Očakávané výsledky

Outbreak je zábavná a skúsenostná učebná hra, ktorá zlepšuje tímovú prácu a schopnosť riešiť problémy v zábavnom a uvoľnenom prostredí. Efektívna komunikácia a aktívne počúvanie sú rozhodujúcimi faktormi úspechu.

V priebehu hry si členovia tímu uvedomujú, že talenty, silné stránky a schopnosti každej jednej osoby sú dôležité pre efektívnosť tímu. Tímy sa učia pracovať efektívne v rámci obmedzeného času a rozvíjajú svoje kolektívne schopnosti riešenia problémov.

Požiadajte o ponuku