The Infinite Loop - Online

Ultimátna teambuilding hra pre vzdialené tímy

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Tím hackerov je povolaný na špeciálnu tajnú misiu. Ich poslaním je zachrániť omylom uväzneného chlapca vo vesmírnej lodi. Na to, aby ho zachránili, musia tímy prejsť sériou bludísk a dverí, ktoré sú uzamknuté hádankami. Každý tím spolupracuje v rámci svojej skupiny pomocou videohovoru. Pri každej hádanke uvidí jeden člen tímu dvere kozmickej lode, ďalší 3 budú mať hádanku, ktorá im pomôže odomknúť dvere. Člen tímu s dverami kozmickej lode musí jasne komunikovať každý detail toho, čo vidí ostatným členom tímu. Členovia tímu s hádankou musia poriadne počúvať a klásť správne otázky. Iba tak spoločne vyriešia každý problém, ktorý ukrývajú dvere. Všetci hráči aj tímy majú neustály prehľad o skóre ostatných tímov - to zaisťuje, že táto online hra má silnú energiu a dynamiku.

Očakávané výsledky

The Infinite Loop Online sme vyvinuli špeciálne pre rozvoj dynamiky a spolupráce vo vzdialených tímoch. Hra je založená na komunikácii v reálnom čase, pod stresom a tlakom okolia. Čím presnejší sú hráči v popisovaní jednotlivých problémov, tým rýchlejšie nájdu riešenie. The Infinite Loop Online má výraznú krivku učenia. Ako hra napreduje, tímy zlepšujú svoje zručnosti v oblasti komunikácie a spolupráce pri riešení problémov. Dozvedajú sa o každom jednotlivcovi v skupine a o tom, ako môžu efektívnejšie pracovať ako tím. The Infinite Loop Online je všestranný a výkonný nástroj na lepšie orientovanie sa v zložitých situáciách, ktoré vzdialené tímy zažívajú pomerne často.

remote teams


Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Related Testimonial

V tomto pandemickom období sme inovovali vďaka The Infinite Loop a tomuto fantastickému projektu! Kolegovia sa zapojili a zamilovali si to! Veľmi dynamické, interaktívne a tímová práca sa dostáva medzi všetkých. Určite odporúčam! Ďakujeme za vašu oddanosť a odhodlanie!

Voltalia

Požiadajte o ponuku