The Infinite Loop - Online

Ultimátna teambuilding hra pre vzdialené tímy

1 - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Tím hackerov je povolaný na špeciálnu tajnú misiu. Ich poslaním je zachrániť omylom uväzneného chlapca vo vesmírnej lodi. Na to, aby ho zachránili, musia tímy prejsť sériou bludísk a dverí, ktoré sú uzamknuté hádankami. Každý tím spolupracuje v rámci svojej skupiny pomocou videohovoru. Pri každej hádanke uvidí jeden člen tímu dvere kozmickej lode, ďalší 3 budú mať hádanku, ktorá im pomôže odomknúť dvere. Člen tímu s dverami kozmickej lode musí jasne komunikovať každý detail toho, čo vidí ostatným členom tímu. Členovia tímu s hádankou musia poriadne počúvať a klásť správne otázky. Iba tak spoločne vyriešia každý problém, ktorý ukrývajú dvere. Všetci hráči aj tímy majú neustály prehľad o skóre ostatných tímov - to zaisťuje, že táto online hra má silnú energiu a dynamiku.

Očakávané výsledky

The Infinite Loop Online sme vyvinuli špeciálne pre rozvoj dynamiky a spolupráce vo vzdialených tímoch. Hra je založená na komunikácii v reálnom čase, pod stresom a tlakom okolia. Čím presnejší sú hráči v popisovaní jednotlivých problémov, tým rýchlejšie nájdu riešenie. The Infinite Loop Online má výraznú krivku učenia. Ako hra napreduje, tímy zlepšujú svoje zručnosti v oblasti komunikácie a spolupráce pri riešení problémov. Dozvedajú sa o každom jednotlivcovi v skupine a o tom, ako môžu efektívnejšie pracovať ako tím. The Infinite Loop Online je všestranný a výkonný nástroj na lepšie orientovanie sa v zložitých situáciách, ktoré vzdialené tímy zažívajú pomerne často.

remote teams


Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú vzdialene. Váš tím môže pracovať z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách! Páči sa vám tematika, no chcete riešenie tvárou v tvár alebo niečo medzi? Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok vášmu tímu.

Related Testimonial

V tomto pandemickom období sme inovovali vďaka The Infinite Loop a tomuto fantastickému projektu! Kolegovia sa zapojili a zamilovali si to! Veľmi dynamické, interaktívne a tímová práca sa dostáva medzi všetkých. Určite odporúčam! Ďakujeme za vašu oddanosť a odhodlanie!

Voltalia

Požiadajte o ponuku