Win it in a Minute - Remote

60-sekundová napínavá bitva

30 minút - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
10 - Neobmedzený

Popis

Win it in a Minute Remote je aktivita plná vzrušujúcich momentov a ohryzených nechtov, keď tímy bojujú v rade 60-sekundových výziev. Pred dňom akcie je účastníkom poskytnutý krátky zoznam domácich potrieb, ktoré by mali mať po ruke a pripraviť sa tak na na výhru vo Win it in a Minute! Facilitátor potom virtuálne prevedie vašich vzdialených pracovníkov každou výzvou, než sa tímy rozdelia vo virtuálnych miestnostiach pre precvičovanie a priradenie rolí. Všetci sa potom vrátia späť do jednej veľkej virtuálnej miestnosti, aby sledovali konečné výsledky a po ceste sa dobre zasmiali.

Očakávané výsledky

Táto interaktívna a energetická činnosť má tiež vynikajúce výhody pre tímové komunikačné zručnosti a rozvoj tímovej stratégie. Win it in a Minute Remote je inkluzívna a bolo preukázané, že zvyšuje individuálnu morálku, pretože členovia tímu sa navzájom nenútene a príjemne spoznávajú mimo obvyklého pracovného prostredia. Otvorený formát umožňuje všetkým zúčastniť sa a vítať konkurenciu, aby sa stali šampiónom Win it in a Minute!

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku